כריכונים

5 טרנדים לאירוע בר/בת מצווה

אירועי בר או בת מצווה הם אירועים חשובים במיוחד, הנחשבים לציוני דרך בחיי הילד או הילדה שלכם – שהנה, ממש כעת, הופכים לנער או לנערה. אל תכנון האירוע מתנקזים הרצונות של ההורים והמשפחה המורחבת, כמו גם רצונות החוגג הצעיר והטרנדים החמים שהוא רואה בחגיגות אצל החברים ומעוניין בהם גם עבור האירוע שלו. אספנו עבורכם חמישה מהטרנדים הכי חמים בתכנון אירועי בר ובת מצווה – כדי שתוכלו לתכנן אירוע כיפי, שיתאים לחלומות של החוגג הצעיר, הוריו, המוזמנים הקרובים והחברים – ואולי אפילו ייכנס לתקציב.

#1 – רגע לפני – Save the Date

את הטרנדים לארגון של אירוע בר/בת מצווה אנחנו מזהים כבר הרבה לפני התאריך המיועד עצמו – בוק בר / בת מצווה הוא ממש בגדר חובה (מובטח שגם אתם תתענגו על התמונות בבוק, בחלוף בשנים…), וגם שליחת הזמנות – או כמו שקוראים לזה היום – Save the Date, הפכה להיות הרבה יותר מאשר פתק במעטפה. הטרנדים החמים ל-Save the Date  כוללים הזמנה כסרטון וידאו ערוך שיופץ למוזמנים באמצעות הרשתות החברתיות, או הזמנה מודפסת מעוצבת בעלת רעיון ויזואלי מגניב.

#2 – האוכל

אירוע בר / בת מצווה היום הוא לא מה שהיה פעם. ייתכן, שתמצאו את עצמכם מארגנים אירוע עמוס אטרקציות המיועדות לחברים ולחברות – ופחות אירוע משפחתי עם ברכות מהסבתות והדודות וסלואו עם אמא כמו פעם. אם אתם מוצאים את עצמכם נכנעים לטרנדים שאתם פחות מזדהם איתם – אנחנו ממליצים לכם לשמור על האותנטיות וגם להגיע לפתרון מושלם לאירוע שלכם בתקציבים אפשריים, דרך הזמנת קייטרינג חלבי או מגשי אירוח כשר. חברת קייטרינג לאירועים המציעה מגשי אירוח תשמח להציע לכם תפריטים ולתכנן איתכם את המנות שיוגשו, ומובטח שהצעירים וגם המבוגרים ייהנו מהבחירה.

#3 – ההפעלות

כנראה שהיום קשה למצוא אירוע בר/בת מצווה שאינו כולל איזשהיא עמדת מחשב – הטרנדים החמים הם כמובן עמדות איקס בוקס (אותם משחקי מחשב המופעלים בעמידה, באמצעות הגוף), עמדות “מסך ירוק” המאפשרות למשתתפים לצלם תמונות וסרטונים על רקעים מפתיעים, ועוד.

#4 – האווירה

אם יהיו לכם ריקודים באירוע, אנחנו ממליצים לבדוק את האפשרות של שילוב רקדנים מקצועיים. במיוחד באירועי בת מצווה, טרנד חם וממש מדליק בעינינו, הוא ריקוד של כוכבת האירוע בליווי קבוצת רקדנים מקצועית – ריקוד שעל הכוריאוגרפיה שלו היא תעבוד (קשה) מבעוד מועד.

#5 – הטרנד שלא נגמר

בשורה התחתונה, גם אירועי בר/בת מצווה הם אירועים שבהם האהבה, המשפחתיות, החברות והביחד הם אלה שעושים את ההבדל. כל הטאצ’ים הקטנים שתאפשרו באירוע, שיעצימו את אותם הרגעים של ביחד – יהפכו לחגיגה, גם במהלך האירוע וגם זמן רב לאחריו. למשל – תוכלו להדפיס בענק את תמונת הבר/בת מצווה של החוגג ולאפשר לאורחים לכתוב מעליה ברכות ואיחולים, לדאוג למזכרות קטנות של אהבה לאורחים, ועוד.

רוצים להתייעץ? צרו איתנו קשר ונשמח להתאים עבורכם את התפריט המושלם בהתאם לסוג האירוע ולהעדפותיכם האישיות.

Signup