פסח במשרד – מגשי אירוח להרמת כוסית

5 טרנדים – אירוח בשנת 2019

לא חובה להתכתב עם הטרנדים הנוכחיים, אבל כשהם מוצלחים – בהחלט כדאי לשקול להשתמש בהם בוריאציה האישית שלכם. אם אתם מארחים הרבה או שיש לכם אירוע שאתם עורכים בקרוב, האפשרויות הבאות בהחלט יוכלו לספק לכם השראה.

עמדה להכנת קוקטיילים

אפשרות פופולארית שצוברת תאוצה, היא למקם עמדה להכנת קוקטיילים באופן עצמאי, שתאפשר לאורחים להתנסות בעצמם וליצור משקאות שהם אוהבים – בדיוק כמו איך שהם אוהבים. בעמדה שמים את כל מה שרלוונטי – משקאות, פירות, ירקות – וכו’. בהחלט אפשרות מקורית ומשעשעת, שמספקת לחוויית שתיית הקוקטייל פן מהנה נוסף.

מגשי אירוח

עצם ההקפדה על האספקט הקולינרי של האירוח, הן מבחינת הטעם והן מבחינת הנראות, היא כבר טרנד לוהט בכל אירוע ואירוח, וכזה שצפוי להמשיך גם בשנת 2019 ומעבר לכך. אוכל איכותי ומוקפד שמגיע בצורה של מגשי אירוח הוא גם פרקטי וטעים וגם נאה לעין. הוא מאפשר למוזמנים להמשיך לתקשר האחד עם השני בזמן שהם נהנים מפינגר פוד ומנות שאפשר לזלול בקלות – אוכל אלגנטי לאירוע אלגנטי. מונייר – קייטרינג חלבי ישמח לספק לכם מגשי אירוח מוקפדים ומשובחים.

אירוח בחוץ ובטבע

יותר ויותר אירועים ואירוחים מתקיימים תחת כיפת השמיים – מסיבות השקה, אירועי קוקטייל, אירועי עסקים, אירועי חברה, ימי הולדת, חתונות – וכו’, והטרנד צפוי להמשיך גם בשנה הזאת. אירוח בחוץ ובטבע הוא בעל קסם מיוחד, ובהחלט מתכתב מצוין עם מגשי אירוח. כאשר נעים לשהות בחוץ בהחלט כדאי לשקול לערוך את האירוע במיקום חיצוני ולא לבחור דווקא באולם או במתחם סגור. מגשי אירוח, בריזה קלילה, נוף נאה – מה צריך יותר מזה? כל זאת מבלי להתעסק בסוף עם האוכל והכלים – פשוט להזמין וליהנות מאוכל טוב בצורה קלה, נוחה ויעילה.

מופעים חיים

הזמנה של אמן אורח שיופיע בפני האורחים היא תמיד פופולארית, ותמשיך להיות כזאת. יש משהו שונה בתכלית במופע חי לעומת מוזיקה שמושמעת ממערכת הקלטה. כמובן שמופעים לא חייבים להיות רק מוזיקליים, וניתן להזמין אמנים מתחומים נוספים, שיספקו בידור איכותי ויתאימו לאופי, הסגנון וטיב האירוח שלכם.

שישי בצהריים

אירועים בשישי בצהריים הפכו לנפוצים עם הזמן. זה הזמן הרגוע והקליל של השבוע, ממש לפני שנכנסת השבת. האורחים נינוחים וכך גם האווירה, והטרדות והדאגות נשארות אי-שם. אם אתם רוצים לערוך אירוע באווירה מעט שונה – מומלץ מאוד לשקול לארח בשעות אלו.

רוצים להתייעץ? התקשרו ונשמח להתאים עבורכם את התפריט המושלם בהתאם לסוג האירוע ולהעדפותיכם האישיות.

Signup