מזנון מגשי אירוח מלוחים

5 בלתמ”ים שיכולים לקרות לכם באירוע ואיך להתמודד איתם?

אנחנו יודעים עד כמה חשוב לכם שהאירוע יצליח, ועד כמה אתם טורחים, מנקים, מבשלים, מסדרים ומוודאים שהכל במקום – על מנת לאפשר לכל אחד מבין האורחים שלכם הנאה מושלמת מהשתתפות באירוע. לפעמים, על אף הניסיונות, אירועים בלתי צפויים (או בעגה הצבאית – בלת”מים) מפתיעים אותנו ומותירים אותנו ללא מילים. הנה כמה בלת”מים כאלה, שתוכלו להתארגן אליהם מבעוד מועד, על מנת לדעת שאתם מאורגנים היטב לקראת האירוע.

1. לא הספקתם להתארגן כמו שרציתם

זה קורה לכולנו. המגש האחרון שיצא מהתבנית שחום מידי, מתובל מידי או סתם לא יצא כמו שרציתם. אולי תגישו אותו בכל זאת, מפני שאתם מכירים את אותו הפרפקציוניזם שלכם. אם אתם חשים צורך להוסיף על מגוון המאכלים שיוגש, נמליץ לכם על מגשי אירוח חלביים או קייטרינג לאירועים קטנים שתוכלו להזמין לעיתים אף יום לפני האירוע, רק כדי לדעת, שהמזונות המוגשים יהיו טעימים ובשפע.

2. לא לקחתם בחשבון ילדים בארגון האירוע

ילדים לא מתנהגים כמו המבוגרים באירוע – והם נדרשים לעיתים לארגון שונה. אם אתם מתכננים על אירוע מושלם וחלק ניכר מהמוזמנים שלכם הוא מתחת לגיל 10, אנחנו ממליצים להתארגן לקראת האורחים הצעירים, על מנת לאפשר אירוע נינוח בו לכולם יש מה לעשות. בהיבטי התעסוקה, מקובל וקל ליצור שולחן יצירה באזור ייעודי באירוע, שיאפשר לקטנים לשבת, לצייר, להדביק, לקפל ניירות או לפסל (מה שתחליטו), כך תעסיקו אותם לפחות למשך כחצי שעה. אם האירוע מרובה משתתפים, תוכלו להאציל את סמכות הניהול על שולחן היצירה, על אחד הנערים המוזמנים לאירוע, ולהבטיח תעסוקה נעימה ויצירתית ואירוע זורם.

בהיבטי האוכל, גם שם מומלץ להתארגן מראש לקטנטנים, עם מאכלים שמתאימים יותר לקהל הזה  אתם לא חייבים לעשות זאת בעצמכם – תוכלו להזמין מבעוד מועד מגשי אירוח בהתאמה לגיל, ולהתרכז בהכנה וארגון של פריטים שיותר נעימים לכם.

3. חלק מהאורחים מקפידים על כשרות / טבעונים / בעלי העדפות שלא לקחתם בחשבון

אם מרבית המאכלים שאתם מתכננים להכין לקראת האירוע הם בשריים, אנחנו ממליצים על מגשי אירוח כשר או מגשי אירוח חלבי או צמחוני / טבעוני – על מנת לאפשר מגוון גם לאלה שלא יגעו במתכוני העוף והבשר המפנקים שהכנתם בעצמכם.

4. כמות האורחים גדולה מזו שתכננתם

אם אתם מגלים שהנער מגיע עם בת הזוג, האח מביא את המשפחה המורחבת ומספר אורחים שאמרו שכנראה לא יגיעו דווקא כן מאשרים הגעה – אתם נדרשים לעדכונים מהירים ויעילים של הארגון לאירוע, על מנת שיכיל יותר אורחים. העדכונים המשמעותיים הם בדרך כלל הגדלת כמות האוכל שאתם מכינים, והוספת מקומות ישיבה באזור האירוע. אם הכל כבר מוכן וקשה לבשל עוד בהתראה קצרה כל כך – הזמינו מגשי אירוח מוכנים.

5. הכנתם הכל בצורה מושלמת, אבל אתם מותשים מהארגונים ולא נהנים מהאירוע

אם אתם מארגנים אירוע מרובה משתתפים וחשוב לכם שהכל יהיה מושלם – אתם עשויים למצוא את עצמכם מותשים כשיגיע הזמן לחגוג. האצילו סמכויות, אפשרו לאחרים לסייע לכם בהתארגנות ושקלו הזמנת קייטרינג לאירועים, על מנת שתוכלו גם אתם ליהנות מהחברים, בני המשפחה, האוכל הטעים והחברה הנהדרת, באירוע החשוב הבא שלכם.

רוצים להתייעץ? התקשרו עכשיו 072-2237705
נשמח להתאים עבורכם את התפריט המושלם בהתאם לסוג האירוע ולהעדפותיכם האישיות.

Signup