מזנון מגשי אירוח מתוקים

רעיונות להרמת כוסית לכבוד פסח

משרדים, עסקים וחברות רבות בארץ עורכות הרמת כוסית לכבוד החגים העיקריים בשנה, וביניהם כמובן גם חג הפסח. הרמת הכוסית החגיגית משרה אווירה היתולית וקלילה, מגבשת ומאחדת את העובדים והמנהלים של העסק. איזו הרמת כוסית תערכו הפעם?

המיקום

את הרמת הכוסית לחג אתם יכולים לערוך בין כותלי המשרד או לצאת החוצה לאוויר העולם ולערוך אותה במיקום חיצוני מסוים. יציאה החוצה מצריכה זמן רב יותר והשקעה גדולה יותר, אך האפשרויות גדולות יותר מבחינת התוכן, האווירה והבידור. בתוך המשרד תזכו לאינטימיות ולנוחות המוכרת, תוכלו להתנהל באופן קליל ולקחת את הזמן. לבחירתכם.

הבידור

אם אתם יוצאים למיקום חיצוני מהמשרד, וודאי שאפשרויות הבידור רבות. ניתן להשתתף בסדנה מיוחדת, לטייל בחיק הטבע ומשעולי הארץ, לטייל בנקודות ראויות לציון באזור שלכם, לערוך פעילות תחרותית בין העובדים כמו חפש את המטמון, להשתתף במשחק כמו חדר בריחה, לצפות בסרט בקולנוע – ועוד. בידור בתוך המשרד יכול להתבסס על צוות העובדים עצמו ועל משחק משותף. לחילופין, אם המיקום מאפשר זאת, ניתן להזמין אמן אורח שיבדר את הנוכחים, כמו למשל קומיקאי או אמן חושים.

האוכל

הגענו לחלק החשוב ביותר – לא רק בהרמת הכוסית לכבוד חג הפסח, אלא בכלל בחיים. אין אפשרות להתווכח על כך שאוכל ישמח לבב אנוש, ואפילו יותר מיין. האוכל המתאים ביותר להרמות כוסית הוא פינגר פוד בצורת מגשי אירוח. אלו מנות אוכל שקל להחזיק ולאכול ביד, שמאפשרות להמשיך לתקשר עם החברים במשרד ללא בעיה ומתאימות לאווירה הקלילה שאתם רוצים ליצור. כמובן שחשוב שהוא יהיה טעים ומענג לחיך ולחוש הטעם. קייטרינג חלבי מונייר כאן בשביל לספק לכם מגשי אירוח מפנקים ומגשי אירוח מתוקים מלאים במאפים, מיני בורגרים, ירקות, סלטים, גבינות, מיני קיש, סמבוסקים, מיני בייגלס, שקשוקה אישית, פטיפורים, טראפלס שוקולד, פרופיטרולים, סופלה שוקולד, וופל בלגי – ועוד.

מתנה חוויתית לחג

אי אפשר להשאיר את העובדים בלי מתנה חווייתית שממנה הם יוכלו ליהנות גם בהמשך החג ותהווה סיומת טובה לאירוע הרמת הכוסית, כך שכולם ילכו הביתה עם תחושה נעימה. אפשר לרכוש להם ארוחת בוקר זוגית או ארוחה במסעדה טובה, גיפטקארד שיעניק להם חופש החלטה ויאפשר להם לרכוש את המתנה שמעניינת אותם, סרט זוגי מתנה או שוברים מפנקים להזמנת מגשי אירוח לפעם הבאה שהם יארחו חברים או משפחה.

רוצים ייעוץ? צרו קשר ונשמח להתאים עבורכם את התפריט המושלם בהתאם לסוג האירוע ולהעדפותיכם האישיות.

Signup