פסח במשרד – מגשי אירוח להרמת כוסית

קינוחים, לא רק הדובדבן שבקצפת‎

כל מי שהיה באירוע, משפחתי או עסקי, שם לב בוודאי שבשנים האחרונות, חל שינוי מעמיק במנות המוגשות באירועים. הן בצורת הגשה, בכמות האוכל המוגש לאורחים וכן בתפריט.

אפשר לייחס את השינויים לסיבות שונות, החל מהעובדה שרמת החיים השתנתה ולכן גם היכולות מצד אחד והדרישות מצד שני השתנו, וכן לעובדה שכל תרבות האוכל שלנו השתנתה. לראייה, בעבר לא היינו מעזים לחשוב להזמין שירותי קייטרינג לאירועים קטנים בבית, וכיום אנחנו עושים את זה, אפילו לארוחות צהריים.

הקינוחים שגונבים את ההצגה

דוגמא טובה לשינויים שחלו בתחום הקייטרינג לאירועים, הוא היחס לקינוחים. אם בעבר היינו דואגים להגיש לאורחים שלנו, קינוחים אישיים בעיקר, מתוך בחירה של 2-3 סוגים, אזי שכיום המגוון השתנה ואנחנו יכולים למצוא קינוחים מסוגים שונים – החל מעוגות, מרציפנים, מקרונים, פטיפורים, טראפלס ועוד מגוון סוגי קינוחים, שלא שונים במהותם ממה שאנחנו מכינים בעצמנו או צורכים בבתי קפה, רק שהם מוכנים בצורה מקורית וייחודית ומוגשים אלינו בצורה חגיגית.

היבט מרכזי נוסף לשינוי שחל במנות קינוח לאירועים אנחנו יכולים לראות בעולם החתונות. בעבר, הרעיון של עוגה לחתונה כמעט ולא היה נוכח בנוף הישראלי, אך בשנים האחרונות אנחנו רואים אותה יותר, בדיוק כמו בסרטים האמריקאיים. עוגה מיוחדת שהחתן והכלה מזמינים מראש, לצד קינוחים נוספים כמובן, אך זו גולת הכותרת של מנות הקינוח. זו יכולה להיות עוגת קומות, עוגה בעיצוב אישי או עוגות בטעמים שונים על פי בחירת בני הזוג.

לכל החגיגה הזאת חובה להוסיף גם את מגשי האירוח לאירועים – אנחנו יכולים למצוא אותם בעיקר באירועים ביתיים, בהם אנחנו מזמינים שירותי קייטרינג שונים וכן באירועים עסקיים או אירועים במקום העבודה. מדובר על מגשי אירוח מתוקים מסוגים שונים, החל ממקרונים, כדורי שוקולד, פטיפרים, מרציפנים, מיני פחזניות, וכן פירות העונה. הייחוד של מגשים לאירועים הוא, שאנחנו לא צריכים להחליט בין קינוח אחד לשני, אלא אנחנו להציע לאורחים שלנו מבחר של קינוחים, כך הם יכולים לטעום מהכל. כמו כן, הקינוחים במגש יוצרים תצוגה מרשימה לא רק של טעמים אלא גם של צבעים וריחות.

מונייר, דואגים לכם לכל טוב

יש לציין, שכיום בניגוד לעבר, קל יותר להציע קינוחי פרווה איכותיים לצד תפריט בשרי או לחילופין, נהוג הרבה יותר לערוך אירוע על בסיס חלבי וליהנות מקינוחים חלביים מגוונים.

הקייטרינג החלבי של מונייר עורך מגוון אירועים, כולל ביתיים, משפחתיים וחברתיים, אירועי עבודה ועוד. אצלנו תוכלו למצוא מגשי אירוח שונים הכוללים, קישים, לאזניות, סלטים, גבינות, דגים, כריכונים וכן מגשי קינוחים ומיני קינוחים מסוגים שונים. אם אתם עורכים אירוע, אין סיבה לבשל, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להרים טלפון ובמונייר ידאגו לכם לתפריט מושקע ואיכותי.

רוצים להתייעץ? צרו קשר ונשמח להתאים עבורכם את התפריט המושלם בהתאם לסוג האירוע ולהעדפותיכם האישיות.

Signup