קייטרינג חלבי כשר – לפנק את כל העולמות 

זה כבר ידוע, שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים. בין אם זה כריך קטן המעניק טעם בדיוק במינון הנכון, או בין אם זה ממרח מושלם ונימוח של רכיבים טריים המשתלבים זה בזה בהרמוניה מושלמת של טעמים – אתם יכולים לסמוך על קייטרינג לאירועים Munier, שיביא עד אליכם את פתרונות האירוח המקצועיים, האיכותיים, והמפעימים את החיך, לכל אירוע – גם כאשר מדובר באירוע כשר.

הדיוק, המקצוענות, חוסר הפשרות על חומרי הגלם הטריים והאיכותיים ביותר, והאהבה העמוקה שלנו לאוכל – מאפשרים לנו לפנק אתכם בתפריטים עשירים ומגוונים  – הכל, על פי ההעדפות שלכם, ולהנאת כל אחד מן האורחים באירוע שלכם, על פי העדפותיו.

 מגשי אירוח כשר  

צריכים קייטרינג חלבי כשר לאירוע שלכם? אין לכם מה לחפש במקום אחר. קייטרינג Munier יספק לכם מענה מושלם, מנגינה של טעמים שמעוררת את בלוטות הטעם וחורטת זיכרונות נעימים על לוח הלב של כל אחד מן המוזמנים לאירוע שלכם – הפינוק המושלם, לחגיגה המושלמת.

על הכשרות מופקדים משגיחי כשרות אשר עושים עבודתם נאמנה יומם וליל כדי לשמור על הכשרות אשר כה חשובה במונייר.  במידה ומתקיים אירוע ואתם רוצים להיות בטוחים כי גם שם נשמרת הכשרות, אחד ממשגיחי הכשרות שלנו ישמח להתלוות לאירוע שלכם, בכל מקום בארץ.

הכשרות שלנו: רבנות ראשון לציון ובד”צ “בית יוסף”.

כאן אתם יכולים לראות את תעודת הכשרות שלנו, בהשגחת רבנות ראשון לציון.

המומלצים שלנו