קייטרינג גורמה מול קייטרינג רגיל

כולנו היינו בסיטואציה הזו – אירוע גדול מתקרב…

צריך להתחיל לעשות החלטות לגבי הקייטרינג: סגנון הגשה, סוג האוכל, בופה או ישיבה, והכי חשוב, באיזו חברה לבחור? עם שלל האופציות, הסוגים והחברות שמציפות את שוק ההסעדה לאירועים, המשימה הופכת לקשה יותר משנה לשנה. החלטנו לעשות את העבודה השחורה עבורכם, ויצאנו לברר על מה כדאי להתמקד ולענות אחת ולתמיד על השאלה האם קייטרינג גורמה עדיף על קייטרינג רגיל?

על מה אסור להתפשר כשבוחרים קייטרינג?

זה נכון שעל טעם ועל ריח אין להתווכח, אבל כשזה מגיע לשירות ולאיכות מוצרי הגלם בהחלט רצוי להתווכח, ובעיקר לעמוד על כך שהם יהיו איכותיים במיוחד, ללא פשרות. בין אם בחרתם בקייטרינג בשרי או חלבי, פינגר פוד או ארוחת שבע מנות, חשוב מאוד לוודא עם השף או האחראי שהמוצרים שמגיעים למטבח שלו טריים וברמה גבוהה, ונשמרים אצלו בתנאים יותר ממצוינים עד להכנתם והגשתם.

דבר נוסף שכדאי להתעקש עליו הוא איכות השירות, גם אם הדבר אומר להוסיף עוד קצת תקציב למשכורת של המלצרים והמלצריות. לא משנה כמה האוכל שתגישו איכותי, אם המגישים יהיו זועפים ולא מקצועיים, הדבר יפגום בהנאה של האורחים וברמת השקט הנפשי שלכם במהלך האירוע.

גורמה או רגיל?

אמנם קייטרינג גורמה איכותי נוטה להיות יקר יותר מהרגיל, אך המחיר בהחלט בא לידי ביטוי בכל התחומים. מעבר לדברים הבסיסיים שכבר ציינו, אוכל גורמה ייתן לכם את האקסטרה, את הדברים הקטנים שיגרמו לאירוע שלכם להיות מדרגה אחת מעל כל השאר. גם אם קייטרינג רגיל מסוגל לתת לכם ארוחה טובה, הוא לא יכול לתת לכם את הגמישות והיצירתיות של ארוחת גורמה, בו אתם מקבלים שף שעומד לרשותכם, ויכולת השפעה על התפריט.

לא רק האוכל שאתם מקבלים ברמה גבוהה יותר, אלא גם אופני ההצגה וההגשה שלו יחודיים, מעניינים, מלאים בסטייל ולא סתם עוד פילה דג זרוק על צלחת באירוע.

סיכום והמלצות

בסופו של דבר, הבחירה שלכם תלויה לחלוטין בכמה אתם רוצים שהאורחים שלכם יהנו מהאירוע, כמה אתם רוצים לרגש ולצאת מהתבנית של אירועים שמתחילים בקבבוני טלה וטחינה ומנוהלים על ידי צעירים שמקבלים שכר מינימום ומתייחסים לעבודתם כזמנית ומבלי להקפיד על שירות מקצועי באמת.

בחירת קייטרינג איכותי, לצד דברים נוספים כמו מוסיקה ואולם, הם מהמעצבים הגדולים של החוויה שיחוו האורחים שלכם. קייטרינג רגיל אמנם יספק את הצורך הבסיסי באוכל ולרוב יעשה זאת בצורה לא רעה, אך גם בחוסר יחודיות, שהיא למעשה מילת המפתח בעניין הזה.

רוצים להתייעץ? צרו קשר ונשמח להתאים עבורכם את התפריט המושלם בהתאם לסוג האירוע ולהעדפותיכם האישיות.

Signup