כריכונים

פתרונות פשוטים וטעימים לארוחות בימי כיף

דמיינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: קבוצה לא קטנה של אנשים שבדרך כלל מבלים את ימיהם בישיבה במשרד, מקבלים יום אחד לכיף משותף וגיבוש.

בעצם, אתם לא צריכים לדמיין. קוראים לזה יום חברה, דבר שהולך וצובר פופולריות בקרב כל סוגי החברות המשרדיות. ימי הכיף נותנים לעובדים את ההזדמנות להתאוורר, כמו גם להכיר אחד את השני, להתחבר, ובאופן כללי לייצר אווירה טובה ונעימה יותר גם בימי העבודה הרגילים.

אולם, כל מי שזכה לארגן יום כזה יודע שמעבר לבחירת המיקום, הפעילות והשעות, ישנו נושא אחד חשוב במיוחד – ארוחת הצהריים.

האופציה להרפתקנים

אחד הדברים הכיפיים שאפשר לעשות ביום כזה הוא להרחיק את העובדים כמה שיותר מכל מה שיכול להתקשר למשרד. יציאה מהעיר אל אוויר פתוח ונוף שונה תרים את המורל ללא טיפת מאמץ. לא משנה לאן אתם מתכננים להגיע, אירוע נכון מבוסס כידוע על אוכל טוב, לכן אין שום סיבה שתתפשרו לא על האוכל ולא על המקום. בחירת חברת קייטרינג שיכולה להגיע לכל מקום עם האוכל הנכון לכם שמותאם לסוג הפעילות שלכם ולמזג האוויר – זה הפתרון בשבילכם. אם החלטתם על בילוי חברה בים כולל פעילויות חוף, או טיול בהרים ואולי בכלל טיול אופניים בשפלה, מה יותר נעים מלסיים אותו במקום מוצל ואוכל שעושה חשק. לכן, מצאו חברת קייטרינג שתוכל להשתלב בתוכניות שלכם ולשדרג את האירוע בקלות ולא כזו שלמענה תצטרכו לוותר על תוכניות.

האופציה המפנקת

עבור מי שהרפתקאות מחוץ לעיר פחות קוסמות לו (ולעובדיו), תמיד אפשר לנצל את פינות החמד של תל אביב עצמה, ובאמת שלא חסרות כאלו, אותן אפשר לשלב עם פעילות משחקית דוגמת חפש את המטמון ברחבי העיר. את המשחק אפשר לסיים בפארק הירקון, גינת דובנוב או גן העצמאות או אפילו בים, ושם לערוך פיקניק עם קייטירינג גורמה, הכולל מגשיות פינגר פוד מדויקות וערבות לחיך. סנדוויצ’ונים, מגשי גבינות וירקות חתוכים, יספקו לעובדים ארוחה קלילה ונעימה לאחר יום התחרויות האורבני שלהם. פינגר פוד, כשמו כן הוא, ובשל כך לא תצטרכו קונסטרוקציות מוגזמות או לשנע שולחנות, מקסימום להביא מפה משובצת באדום לבן כדי לפרוס על הדשא.

הכי חשוב – לשמור על השליטה אצלכם

בין אם בחרתם באופצייה העירונית, בביקור אצל משפחה דרוזית, פעילות ספורט או שטח כמו רכיבה על סוסים או אפילו טיול קבוצתי לבאולינג, עדיף שאתם תחליטו בעצמכם איזה אוכל יגיע לעובדים שלכם. להסתמך על שירותי הקייטירינג של המפעילים עצמם אמנם חוסך כאב ראש, אך לא בהכרח יעמוד בסטנדרטים שלכם. עם שפע האפשרויות שקיימות כיום, לא תהיה לכם שום בעיה לדאוג שקייטרינג איכותי, שלא דורש הרבה ארגון או קונסטרוקציות או לחלופין מטפל בכל המנהלות, יגיע עד אליכם, איפה שלא תחליטו לבלות יום כיף של החברה.

רוצים להתייעץ? דברו איתנו ונשמח להתאים עבורכם את התפריט המושלם בהתאם לסוג האירוע ולהעדפותיכם האישיות.

Signup