מגשים מיוחדים לראש השנה

4 פעילויות לעובדים לקראת ראש השנה

ראש השנה הוא מועד מיוחד במסורת היהודית והישראלית. זהו חג של התחדשות, של מפגשים משפחתיים ושל בחירות אישיות, לתכנון שנה טובה עבור השנה הבאה עלינו לטובה. זה גם הזמן ל”חשבונות נפש” – וזה גם אחד מהמועדים בשנה, שבהם ארגונים בוחרים להפתיע, לפנק, לארגן פעילות מיוחדת או להביע הכרת תודה לעובדים.

אם אתם חושבים איך להפתיע, לפנק או להביע הערכה כלפי העובדים שלכם, אנחנו מביאים בפניכם ארבע אפשרויות שהיו מוצלחות במיוחד במהלך שנת 2017, הכוללות פינוק, זמן איכות, קצת מינגלינג והרבה הווי ארגוני – לסגירה מוצלחת של השנה שמסתיימת זה עתה, ולפתיחה ברגל ימין של השנה הבאה.

#1 – יום חמישי השמח

הרעיון של Happy Hour הפך לנפוץ בארגונים, עם זמנים קבועים או משתנים לחגיגה הלא רשמית הזו, “השעה השמחה”, במהלכה נהוג להפתיע את העובדים בשעה שאין בה בכלל עבודה, אבל יש בה מלא פינוקים. יש ארגונים שבוחרים Happy Hour בנושא מסויים – כמו בנושא קיץ (עם ארטיקים, ברד קפוא ומתוק, וכדומה), Happy Hour בצבע מסויים או כזה הסובב סביב סממני החג (כמו למשל – לכבוד ראש השנה, בונבוניירות של שוקולדים בצורת ראש של דג…).

Happy Hour הוא חגיגה מאוד לא רשמית, עם מגשי אירוח מפתיעים  או אפילו קייטרינג לאירועים שהוא מפנק במיוחד (בדרך כלל מדובר בקייטרינג חלבי, או אפילו בהגשה על טהרת הפרווה, בעיקר אם אתם הולכים על פירות וסוכרים). זה הזמן להגיד מילה על מסירות העובדים וההישגים שהארגון זוכה להם בזכותה.

#2 – הרמת כוסית

הרמת כוסית היא אירוע רשמי יותר מ – Happy Hour, ולעיתים, היא נערכת מחוץ לשעות הפעילות של הארגון. באירוע כזה, מקובל לארגן קייטרינג חלבי כשר עם מגוון גדול של סוגי שתייה כולל שתייה אלכוהולית, כמו פונץ’ או יין, ופינוקים כמו פינגר פוד (הזמנה מראש של מגשי אירוח לראש השנה יהוו פתרון מושלם לתפריט האירוע), וגם “חלק אמנותי”, כמו סיכום שנתי על ידי מנהל הארגון או הפעלה מבדחת או תחרויות בין הצוותים השונים בארגון.

#3 – תחרות העובדים המצטיינים

עוד פעילות מפתיעה ומשמחת בארגון, היא מעין פעילות שכוללת חלוקת פינוקים לעובדים מצטיינים. בהתאם לאופיו של הארגון, אתם יכולים לבחור בין בחירת עובדים מצטיינים בקטגוריות שונות – לבין בחירת קטגוריות היתוליות (כמו למשל, העובד ששלח הכי הרבה מיילים), ובסופו של יום להעניק “פרסים” לכלל עובדי הארגון. הפרס יכול להיות למשל דוכני מתוקים או עוגת קומות מפוארת, שתחולק בשמחה רבה בין המשתתפים.

#4 – פינוקים לקחת הביתה

פעילות אחרונה שנמליץ עליה לכבוד ראש השנה, מערבת את בני המשפחה של העובדים ומשמחת את כולם. יש ארגונים שבוחרים להעניק מתנות ופינוקים לכבוד ראש השנה –  כך שגם העובד וגם בני משפחתו יוכלו ליהנות מהמתנות. מגש מפנק של פחזניות חלביות או סוכריות מתוצרת בית, צנצנת ריבה או עוגיות מפנקות או קופסת שוקולדים ממותגת, המבטאת הערכה, איחולים לשנה החדשה ומסר אישי – יזכו בהערכה רבה מצד העובדים, ויסייעו, בהתחלה של שנה חדשה “ברגל ימין” – גם לעובדים, וגם לארגון.

רוצים להתייעץ? צרו איתנו קשר ונשמח להתאים עבורכם את התפריט המושלם בהתאם לסוג האירוע ולהעדפותיכם האישיות.

Signup