פינגר פוד- למה לאכול עם הידיים?

ילדים עושים זאת באופן טבעי, וגם מבוגרים, אשר מתמסרים להנאות החיך ולפינוקים הקטנים המאפיינים פינגר פוד, מספרים על אכילה שהיא גם חוויה. למה ללכת על פינגר פוד, ומה תשיגו באירוח המבוסס על פינגר פוד, שלא תוכלו להשיג בדרכים אחרות?

פינגר פוד – יש שאומרים שהאוכל פשוט יותר טעים ככה

פירוש הביטוי “פינגר פוד” הוא “מאכלי אצבעות”, או בתרגום חופשי – אוכל שאוכלים עם הידיים (כן, בלי סכין ומזלג, גם לא צריך שולחן ובכלל לא חייבים לאכול בישיבה). פינגר פוד נחשב אוכל המשלב טעמים נפלאים והוא אינו מעמיס או יוצר תחושת כבדות לאחר האכילה. מבחינת המהלך של האירוע, פינגר פוד אינו דורש מעין הפסקה של האירוע וחלוקה לשולחנות. ניתן לאפשר מגשי אירוח של פינגר פוד בצורות וטעמים מגוונים גם בשלב המינגלינג, ולמעשה לכל אורך האירוע, תוך שהאוכל משתלב בשאר המרכיבים באירוע, צובע את האירוע בצבעים וניחוחות ומהווה רקע הרמוני, מפנק, וטעים לחיך, של השמחה ותחושת ה-ביחד באירוע.

מגשי אירוח מגוונים, המתאימים לכל אורח

מגשי אירוח של פינגר פוד מאפשרים מגוון כמעט אין סופי ואפשרויות שיתאימו לכל אורח במטעמים אשר יוגשו לאורחים. במגשי אירוח המבוססים על פינגר פוד ניתן לאפשר שולחן כיבוד שבו כל אחד טועם כרצונו, או מגשים הנישאים על ידי מלצרים או על ידי מארחי האירוע, ובעצם מביאים את הכיבוד אל האורחים. המגוון, כאמור הוא עצום – הנה כמה מהרעיונות למגשי פינגר פוד שניתן לבחור:

כריכונים איכותיים

שיפודי ירקות או ירקות בשילוב גבינות –

מאפים קטנים במגוון מילויים –

פשטידות ננסיות –

ממרחים שונים המבוססים על ירקות –

פטריות במגוון מילויים –

פלאפל –

ועוד –

הפינגר פוד שתבחרו עבור האירוע שלכם ייבחר על ידכם, ואם באירוע שלכם ישתתפו גם בעלי העדפות שחשוב להתחשב בהן – כמו צמחונים, טבעונים, רגישים לגלוטן, וכדומה – ניתן לתכנן מגשי פינגר פוד המתאימים לכל אורח, אשר יאפשרו הנאה מרבית מהאוכל שיוגש, בדיוק בהתאם להעדפות.

פינגר פוד מקצועי – ככה עושים את זה נכון

על מנת להפיק את המירב מהאירוע שלכם, ליהנות גם מהאירוע עצמו וגם מהשלבים שלפניו ולאחריו, אנחנו מציעים לכם הזמנה של מגשי אירוח בסגנון פינגר פוד מקייטרינג לאירועים מונייר, המתמחה במגשי אירוח ופינגר פוד, בשימוש בחומרי הגלם האיכותיים והטעימים ביותר, הכנה מקצועית על ידי שף הבית והגשה מעוצבת שתשאיר המון טעם של עוד. התקשרו אלינו עוד היום, וקבלו הצעה למגשי אירוח מנצחים לאירוע שלכם, מלאי פינגר פוד שפשוט אי אפשר להפסיק לאכול מהם!