פורים

מארגנים משתה חגיגי במשרד לכבוד חג פורים?
הנה כמה טיפים למשתה מנצח ומגשי אירוח בסגנון פינגר פוד מיוחדים לפורים.

חג פורים הוא בין החגים הצבעוניים והשמחים שיש – התחפושות, המאכלים והשמחה הרבה שיש בחג.
באוירה כה מהנה גם את המשתה במשרד אפשר להפוך לחגיגה!
הנה כל מה שאתם צריכים למשתה בלתי נשכח –

 

אוירה טובה

בחרתם את המיקום המושלם למשתה פורים? מעולה!

הדבר הראשון שכדאי לעשות הוא לקשט וליצור אוירה צבעונית וחגיגית. קייטרינג מונייר כבר דאגו לכם לזה! אנחנו מספקים לכם ערכת פורים מיוחדת שתיצור אוירה פורימית מושלמת.

מוזיקה – אתם יכולים ללכת על המיינסטרים עם פלייליסט של מוזיקת אוירה נעימה, או לדאוג לפליילסט כיפי עם מיטב שירי החג שכולם מכירים.

טיימינג זה הכל בחיים – בחרו שעה נוחה למשתה פורים, לא בתחילת היום או בסופו, שעות אחר הצהריים המוקדמות יהיו אידיאליות בדרך כלל, כיוון שהן פחות עמוסות.

 

תחרות תחפושות

מדוע אנחנו מתחפשים בפורים? מנהג התחפושות הידוע, מקורו ברעיון היפוך הגורל שהתרחש במגילת אסתר – המן תכנן להרוג את היהודים, אך גורלו התהפך והוא ובניו נתלו, כמו שאומרים “ונהפוך הוא”. סיבה נוספת היא הסתרת הזהות של אסתר, אשר לא גילתה את זהותה האמיתית כיהודייה לאחשוורוש.

מנהג ההתחפשות הוא מהמנהגים האהובים על ילדים ומבוגרים כאחד, וידוע שאין חגיגת פורים טובה בלי מסיבת תחפושות!
עדכנו את המשתתפים בתחרות, הכינו מראש פתקים להצבעה בתחרות, דאגו לפרס שווה לזוכים – והופ, יש לכם תחרות תחפושות פורימית כמיטב המסורת.

 

מגשי אירוח יחודיים בסגנון פינגר פוד

אין אין אין חגיגה, בלי בלי בלי מגשי האירוח של מונייר!
כולם שמחים תמיד כשיש שעה שמחה או משתה במשרד – הם מספקים אתנחתא מהלחץ של העבודה, מפגש עם קולגות, אבל החשוב מכולם – האוכל והשתייה.

לכבוד פורים, דאגנו לכם לתפריט מגשי פינגר פוד חגיגיים, הכוללים בראש ובראשונה – מגשי אזני המן מתוקים במגוון טעמים, והפתעת המשתה – מגשי אזני המן מלוחים במילויים מטריפים!
בתפריט המגוון נכללים גם – מגשי מיני צ’יזבורגר פורטובלו (צמחוני), מגשי פרנץ’ טוסט, מגשי שחיתות, מגשי פירות העונה, קוקטיילים לבחירתכם ועוד מבחר מגשים בסגנון פינגר פוד שיתאימו לחגיגה.

מגשי האירוח שלנו ישלימו את המרכיב החשוב בחגיגת הפורים במשרד שלכם, ויספקו חוויה קולינרית מענגת עבור כולם. מתכננים הרמת כוסית וצריכים ייעוץ? התקשרו עכשיו – 03-7208132 ונשמח לעזור לכם לבחור את המגשים שיתאימו לחגיגה שלכם.