מזנון מגשי אירוח מתוקים

ממה מורכב תפריט חלבי כשר?

אם הייתם אמונים פעם על הפקת אירוע רשמי כלשהו, בין אם למטרה אישית או עסקית, אתם בוודאי יודעים שחלק בלתי נפרד ממנו הוא הכיבוד שיוגש למשתתפים.

הכיבוד באירוע הוא אחד המרכיבים המשמעותיים שיכולים להשפיע על הציון שהאירוע שלכם יקבל. חשוב שתתחשבו גם במה שאתם אוהבים אבל לא פחות במה שהאורחים שלכם יצפו לקבל בהתחשב במעמד, בשעות, במיקום ובתזמון. בפרט עבור אירועים קטנים, קייטרינג חלבי כשר, הוא אופציה נהדרת אבל גם הוא מורכב מכל כך הרבה ואריאציות ויש לבחון את מה שיתאים לאופי האירוע שלכם במדויק.

מה בין תפריט חלבי לתפריט בשרי?

כאמור, תלוי מאוד מהו אופי האירוע שלכם. אם נבחר באירוע משפחתי קטן למשל, יום הולדת או בר/בת מצווה , אז כמובן שהתפריט יורכב ממנות ראשונות, עיקריות ואחרונות. ההבדל במקרה הזה לרוב יתבטא באופי המנה העיקרית: בתפריט בשרי הוא יורכב ממנות בשריות – סטייקים, פרגיות, קבב וכדומה בעוד שבתפריט חלבי יוגשו לזניות, קישים, פסטות וכמובן דגים כמנה עיקרית. המנות הראשונות הרבה פעמים יכולות להיות זהות בשני סוגי התפריטים למשל סלטים, מתאבנים, כריכונים. כיוון שמדובר בתפריט בשרי כשר, גם אופי המנות האחרונות מושפע ממנו ולכן יוגשו קינוחי פרווה – מכאן שהבדל נוסף בין תפריט חלבי כשר ותפריט בשרי כשר הוא בקינוחים.

אם אופי האירוע שלכם הוא יותר עסקי כמו פתיחת עסק, הרמת כוסית, ישיבה ועוד, לרוב התפריט יורכב ממגשי אירוח או פינגר פוד. באירועים כאלה הכיבוד הוא אורח שולי, אין צורך להעמיס על המשתתפים מה גם שלא פעם חוזרים מיד לעבוד לאחר מכן. במקרה הזה אופי התפריט ישפיע על כל הכיבוד, כיוון שאין חלוקה למנות. כך אם תבחרו בתפריט חלבי תוכלו ליהנות ממגשי אירוח חלביים קלילים ואם בבשרי אז במגשי אירוח עם מגוון סוגי נקניקים, דגים נאים, סלטים ועוד.

אילו סוגי מנות ניתן למצוא בתפריט כשר חלבי?

אם האירוע שלכם הוא אירוע עסקי, ממולץ להרכב תפריק שיכלול מיני בורקסים קטנים, סנדוויצ’ונים קטנים, קוראסונים, בייגלס ומיני קישים. את כל אלה ניתן ללוות בכוסות קטנות עם מילוי סלטים – סלטי ירקות וקטניות הם הפופולאריים ביותר למשל קינואה, עדשי קוויאר ועוד. לקינוח ניתן להוסיף מגשי פירות, מבחר עוגיות וקינוחי כוסות. אם תבחרו ללכת על ואריאציה של ארוחת בוקר, תוכלו ליהנות ממיני מוזלי, ירקות גינה ומאפי שמרים. והעובדים? הם יעריכו אתכם מחדש…

אם האירוע שלכם הוא יותר משפחתי ואינטימי, למשל ימי הולדת, בר/בת מצווה או מסיבת רווקות, תוכלו ליהנות ממגשי גבינות, שיפודי סלמון, מיני המבורגרים, לזניה, מגש אנטיפסטי , מגוון סוגי סלטים ועוד. בגזרת הקינוחים תוכלו לפגוש בגביעוני מוסים בטעמים, פרופיטרולים, קאפקייקס , פאדג’ שוקולד ועוד. המבחר רב ואין ספק כי האירוע שלכם הולך לסחוט ים של מחמאות!

רוצים להתייעץ? התקשרו עכשיו ונשמח להתאים עבורכם את התפריט המושלם בהתאם לסוג האירוע ולהעדפותיכם האישיות.

Signup