פסח במשרד – מגשי אירוח להרמת כוסית

מה נשתנה הלילה הזה? הלילה הזה האירוח יהיה מושלם

4 טיפים לאירוח

פסח, הוא אחד משני החגים בהם אנחנו נוהגים לארח את כל המשפחה לשולחן עמוס כל טוב, ואם השנה אתם אלה המארחים את סדר הפסח – אתם בוודאי מחפשים דרכים יעילות להפוך את הערב למרגש מכל הבחינות – ואם אפשר, להקל על עצמכם את מטלות האירוח ולאפשר לעצמכם ליהנות (כמעט) כמו האורחים האחרים, מהנוכחות המשפחתית והאווירה החגיגית המאפיינת את ערב סדר הפסח הייחודי.

העניקו למוזמנים שלכם חוויה מלאה בטעמים, ניחוחות נעימים ומראה מעורר תיאבון: שלבו בין המנות שתגישו השנה גם מגשי אירוח של קייטרינג חלבי כשר, ובהם אוכל טעים ובריא, ותרוויחו פעמיים – פעם אחת, בהגשה של פינוקים קולינריים באיכות גבוהה, שיהפכו את האירוח למענג יותר ויזכו אתכם במחמאות; ובפעם השנייה – בהפחתת העומס שיהיה עליכם, המארחים, לקראת האירוח, ופתיחת הדלת לאירוע נינוח ומהנה יותר. בנוסף, ריכזנו עבורכם ארבעה טיפים חשובים לאירוח מהנה וקל בחג:

1. ניקיון וסדר

בכל בית ואפילו יהיה זה הנקי ביותר, ניכרים חיי היום יום של דייריו ומכאן שלכבוד ארוחת החג כדאי להשתדל במיוחד להביא את הבית למצב המסודר ביותר שלו, אפילו כשלא מדובר במתחם האירוח עצמו. המוזמנים הרי צפויים לבקר בחדרי השירותים, ייתכן גם שתרצו לאפשר להם לסייר בין החדרים על מנת להכיר את הבית. זה הזמן להזמין את עוזרת הבית למשמרת כפולה, או להבטיח לילדים קינוח מפנק אם יעזרו לנקות ולסדר את כל הבית לקראת האירוח (ובכלל).

2. תכננו את ההכנות ופרסו אותן על פני כמה ימים

אם אתם מתכננים לבשל לקראת הסדר, חשוב שתדעו שלא את כל המנות שיוגשו אתם חייבים להכין ביום האירוח. תוכלו להכין מרקים ותבשילים, לעיתים גם עוגות, אף יומיים לפני האירוע. הטיפ הכי טוב בנושא הזה, הוא לערוך רשימה של כל המשימות העומדות בפניכם לקראת האירוח, ולחלק אותן לפי ימים. התחילו להתכונן כיומיים טרם האירוע, ושמרו את יום האירוע פנוי להכנות אחרונות. אגב, אל תתביישו להאציל סמכויות – זה תמיד עוזר.

3. קחו את זה בקלות

אין סיבה לתכנן תפריט חדשני, מקורי ו”מפוצץ”, כשאתם מתמודדים עם אירוח של 20 אנשים לליל הסדר. לכו על תפריט שקל לכם להכין, מנות שאתם כבר מכירים ואל תכינו יותר מדי. אם אתם מהמארחים האלה שלאחר הסעודה מגלים כי פחות ממחצית ממה שהכנתם נאכל – קחו רגע לתכנן מנות וכמויות, כדי לחסוך לעצמכם עבודה.

4. בילוי עם האנשים שהגיעו אליכם

בנוסף לסיבה ה”רשמית” להתכנסות, המוזמנים הגיעו אליכם כי הם מעוניינים לבלות עמכם זמן. חשוב שתשאלו לשלומם, תנהלו שיחות עם הגדולים והקטנים, ותביעו התעניינות באלו שטרחו ובאו – ולא רק בכל ה”מסביב” של הארוחה.

מי שנוהג לארח הרבה, יודע כי משימת הבישול היא זו שגוזלת את מירב הזמן, לכן כאשר אתם בוחרים להזמין מגשי אירוח מוכנים, המכילים שפע של מאכלים טעימים ומעוצבים, אתם יכולים להיות בטוחים כי בכל הקשור לאוכל – אתם מאורגנים היטב.

נסו להפתיע השנה עם קייטרינג חלבי שכולם יאהבו, ובחרו לכם את שילוב המאכלים שיתאים לאורחים שלכם. בחרו סלטים טריים, פשטידות כשרות לפסח, וזכרו להזמין מזונות מותאמים לרגישים לגלוטן ולטבעונים במידה ויש לכם מוזמנים כאלה. ארגון מתאים וגם הפחתת העומס בצד האירוח – יבטיחו שגם אתם תוכלו להירגע ופשוט ליהנות מערב החג המשפחתי.

רוצים להתייעץ? התקשרו עכשיו 072-2237705
נשמח להתאים עבורכם את התפריט המושלם בהתאם לסוג האירוע ולהעדפותיכם האישיות.

Signup