מזנון מגשי פירות ומתוקים

מגשי פירות לאירועים קיציים

מגשי פירות הפכו להיות אחד הטרנדים החמים ביותר באירועים ולא בכדי. הם יוצרים אווירה טרופית ואקזוטית, מתאימים לאירועים מסוגים שונים ומעוררים את כל הטעמים והחושים. אילו סוגים של מגשי פירות קיימים ולאילו אירועים ניתן להזמין אותם?

החל בכנסים או מפגשים רשמיים, דרך ארוחת חברים ועד לאירועים חגיגיים כמו חתונה, בר מצווה, או ברית, מגשי אירוח לאירועים הפכו להיות טרנד לוהט ממנו אי אפשר להתעלם. בעזרת פירות טריים ניתן להפוך כל אירוע לססגוני ומיוחד וליצור רושם חיובי על האורחים, במיוחד כאשר עיצוב המגש נעשה במלאכת מחשבת ועבודת יד אמן.

סוגים שונים של מגשי פירות

ישנם סוגים שונים של מגשי פירות אשר כל סוג מתאים לסוג אחר של אירוע. כמובן שניתן לשלב גם בין הסוגים השונים יחדיו:

  • גביעי מוזלי – גביעי מוזלי מגיעים עם סלט פירות ממיטב פירות העונה, יוגורט, גרנולה ביתית וסילאן. הם מתאימים לאירועים קלילים, לארוחות בוקר ופיקניקים, לישיבות עסקיות ועוד.
  • סלט פירות בגביע אישי – מגשים עם סלט פירות בגביע אישי, כשמם כן הם, כוללים סלט טרי הנחתך ממיטב הפירות העונתיים. הם מרעננים במיוחד באביב ובקיץ ומתאימים למכלול של אירועים.
  • קולקציית פירות – כאן מדובר במגש הכולל פירות חתוכים, לרבות פירות ישראלים, אקזוטיים, טרופיים, אגוזים מסוכרים ופירות יבשים. מגשים אלו הם חגיגה לכל הטעמים ומתאימים לכל אירוע.

לאילו סוגי אירועים מגשי פירות מתאימים?

מגשי פירות מתאימים לכל סוגי האירועים אך בעוד שבאירועים קטנים הם ישמשו ככיבוד עיקרי, באירועים גדולים הם יהוו קינוח מכובד ומרשים, שירענן את האורחים וישאיר להם טעם של עוד. לעומת סוגים אחרים של מגשים, פירות נחשבים למאוד בריאים, בכוחם לספק בוסט של אנרגיה והזנה ולהיראות לא פחות מרשימים מסוגי כיבוד אחרים שקיימים. הם מתאימים הן לאירועים פרטיים ועסקיים והן לפיקניקים, חנוכות בית או כל ארוחה עם חברים והבונוס – הם חוסכים מכם את העבודה הקשה היות ומגיעים כבר כשהם חתוכים. מלבד אירועים גדולים ופורמליים מגשי פירות מתאימים גם לנקודות ציון קטנות יותר בחיים כמו למשל יום הולדת, יום נישואין, מתנה ליולדת וכל רעיון דומה, אחר או מקורי.

מגשי פירות – המרעננים הרשמיים של הקיץ והאביב

למרות שניתן ליהנות מהם לכל אורך ימות השנה, אי אפשר להתעלם מכך שהם אידאליים במיוחד בעונות האביב והקיץ. בעונות אלו מבחר הפירות הזמינים גדול יותר במידה משמעותית ולכן המגשים יהיו הרבה יותר עשירים ומגוונים. מבחר הגדול יאפשר לכם לשלב בין הטעמים המועדפים עליכם ולחברת הקייטרינג, לבחור בעיצוב מרשים וייחודי אשר ישדרג במידה משמעותית את האירוע שלכם. כמו כן את מגשי הפירות ניתן לשלב עם מגשי אירוח מתוקים אחרים וכך ליצור חגיגה של טעמים וצבעים, חגיגה אשר תהפוך את שולחן הקינוחים שלכם לכמה שיותר מרשים, טעים, שופע וססגוני.

רוצים להתייעץ? צרו קשר ונשמח להתאים עבורכם את התפריט המושלם בהתאם לסוג האירוע ולהעדפותיכם האישיות.

Signup