פסח במשרד – מגשי אירוח להרמת כוסית

כגודל ההשקעה כך גם גודל ההצלחה. לכן השקעה בהזמנת מגשי אירוח עבור הרמת כוסית לפסח במשרד, סופה שתשתלם לכם ותאפשר לכם להפיק אירוע מוצלח ברמה גבוהה ובמינימום מאמצים.

לקראת חג הפסח עסקים רבים מרכזים את העובדים מחוץ לשעות העבודה או במהלכן להרמת כוסית, מעניקים שי ומביעים אות תודה והערכה. הרמת הכוסית נחשבת לאירוע בעל חשיבות לעובדים היות ומאפשרת גיבוש, כניסה לאווירת החג ויציאה קלה מהשגרה. וכאשר חג הפסח מחכה ממש מעבר לפינה, נדרש מכם להתחיל בתכנונים. כחלק בלתי נפרד מהארגון עליכם לא פעם לחשוב מחוץ לקופסה, לארגן פעילות או טקס סמלי וכמובן לדאוג לכיבוד המתאים, כי הרי האוכל שיוגש הוא הפרמטר שבסופו של דבר יקפיץ את האירוע ויגרום לכולם להרגיש כמה שיותר שבעים, נינוחים ומרוצים.

על מגשי אירוח חשבתם?

ישנם משרדים אשר קונים כמה קופסאות של בורקסים במשקל ככיבוד להרמת כוסית, בעוד שישנם כאלו אשר מזמינים מגשי אירוח מעוצבים. כמובן שההבדל ניכר לעין הן מבחינה עיצובית והן מבחינת ההרגשה של העובדים אשר יודעים לזהות מיד מה הייתה מידת ההשקעה שלכם. כשם שלא הייתם רוצים שהעובדים שלכם יבצעו את עבודתם כלאחר יד מבלי להשקיע בכך מאמץ ומחשבה, כך הם לא היו רוצים להרגיש כי האירוע שתוכנן למענם אינו מושקע ואיכותי. כמובן שעם הפרזנטציה הנכונה אין כל רע בבורקסים, אולם אין ספק שמגשי אירוח מעוצבים ישדרגו כל אירוע, יהיו ערבים יותר לחך,  ישנו את האווירה מן הקצה אל הקצה וישוו נופך יותר חגיגי לכל הרמת כוסית.

מגוון רחב של אפשרויות מכל הבא ליד

לאוכל שמגישים באירוע ישנה מידת חשיבות רבה, כל שכן לצורת ההגשה. כמו כן עליכם לדאוג שלא יחסר, שהכיבוד לא יגמר בטרם עת ושכל אחד יזכה לטעום ממגוון המטעמים השונים. חוויה קולינרית עשירה היא הבסיס של אירוח מוצלח ולכן מומלץ להזמין מגשי אירוח מסוגים שונים ולוודא שיש מבחר רחב. לרשותכם עומדות אפשרויות רבות כגון:

  • מגשים של ירקות
  • מגשים של קאנאפס
  • מגשים של מיני פיתות או כריכונים
  • מגשי מיני קישים
  • מגשי פטיפורים
  • מגשי טארטלטים
  • מגשי פחזניות
  • ועוד שלל אפשרויות מפתות וטעימות.

מה היתרונות של מגשי אירוח?

מלבד הפן העיצובי שאין להקל בו ראש בכלל, למגשי אירוח המתאימים להרמת כוסית ישנם יתרונות רבים נוספים, במיוחד כשהם מיועדים לאירוע שנערך במשרד. רוב המאכלים מוגשים בצורה מאוד אסתטית ונעימה לעין וגודלם כגודל ביס קטן. כך אין צורך לדאוג לכלים או להתעסק עם סכו”ם במהלך המפגש. ניתן לאכול בעמידה בנוחות, להיראות אלגנטיים ולנהל שיחה עם עמיתים למשרד. האוכל עצמו משובח, מיוצר ממרכיבים טריים ובריאים ועיצובו תורם לאווירה, יוצר תחושה של יוקרה וסטייל ולמען האמת, גם ההשקעה אינה גדולה ודורשת מכם תקציב הרבה יותר נמוך ממה שאתם אולי חושבים.

ההשקעה: פחות גדולה משאתם חושבים

בעזרת מגשי אירוח ניתן לתכנן אירוע מעוצב ויוקרתי, אולם בניגוד לסברה הרווחת לא מדובר בהשקעה כל כך גדולה כלכלית. טווח המחירים של מגשי האירוח נע בין 120 ל- 200 ₪ עבור מגש אחד (לא כולל מע”מ), כאשר ההבדלים במחיר תלויים בסוג המגשים אשר בוחרים ותכולתם. כמו כן המחירים כוללים כמובן את עיצובם של המגשים השונים, כך שכל המנות המוגשות מאוד מושכות את העין, נגישות, ונוחות למאכל. ובל נשכח את היתרון המרכזי – הזמנת מגשי אירוח מחברה מנוסה דורשת מהמארגנים מינימום זמן והשקעה כך שיוכלו בקלות להשתלב בהרמת הכוסית, לשוחח וליהנות מבלי דאגות או חששות מיותרים לנושא האוכל וההגשה.

מגשי אירוח לטבעוניים, רגישים לגלוטן ועוד..

אנשים רבים נוטים לחשוב כי מגשי אירוח כוללים לרוב רק מנות חלביות, כאשר למעשה באפשרותם לתת מענה לטעמים וסגנונות שונים, כמו גם לאלרגיות ורגישויות לסוגי מזונות כאלו ואחרים. כך למשל אם ישנם אנשים במשרד שרגישים לגלוטן או למוצרי חלב, ניתן בתיאום מראש עם חברת הקייטרינג להזמין עבורם מגשים במיוחד אשר אינכם כוללים את המרכיבים האמורים. כמו כן מגשי אירוח הם פתרון מושלם עבור צמחוניים וטבעוניים שכן כולם אינם כוללים בשר וחלקם כוללים רק מרכיבים מן הצומח ולא מן החי. בדרך זו אף עובד לא נשאר מקופח ואין זה משנה מהו התפריט המועדף עליו או האמונה שעל פיה חי.
לסיכום, מגשי אירוח יכולים להפוך כל אירוע ליוקרתי ומפנק, קל וחומר כאשר מדובר בהרמת כוסית במשרד לכבוד חג הפסח. כדי שהחוויה הקולינרית תהיה מקסימלית, מומלץ להתייעץ עם צוות הקייטרינג על מנת שיעזרו לבחור את המגשים בהתאם לסוג האירוע, אופיים של המשתתפים וכמות המוזמנים.

ושיהיה חג שמח!

רוצים להתייעץ? דברו איתנו ונשמח להתאים עבורכם את התפריט המושלם בהתאם לסוג האירוע ולהעדפותיכם האישיות.

Signup