הצעות לתפריטים
דף הבית | הצעות לתפריטים

הצעות לתפריטים

השאלה השנייה שעולה אחרי כל אירוע היא: ״איך היה האוכל?״ (הראשונה היא פשוט ״איך היה?״). התפריט המוצע לאורחים כבר מזמן הפך למוקד עניין מרכזי, וגם לנושא השיחה הקולחת ביום שאחרי. מתכננים אירוע בקרוב? קודם כל נרגיע את הבטן, אחר כך נחשוב על כל השאר.

יש סיבה למסיבה? יש תפריט מתאים
מונייר היא לא עוד חברת קייטרינג ומגשי אירוח. מונייר היא קונספט, היא השילוב המדויק בין האלגנטיות של המטבח הקלאסי הצרפתי לבין השפע הישראלי. היא יצירתיות וחדוות עשייה, היא האהבה למטבח ואמנות חוויית האירוח. וכל הטוב הזה – מגיע עד אליכם עם שליח. אנחנו גאים להציג בפניכם שפע של הצעות לתפריטים מגוונים, עשירים ודינאמיים (כי בכל זאת, המטרה היא שתקבלו בדיוק את מה שאתם רוצים). מגשי האירוח שלנו מתאימים לכל סוג אירוע, פרטי או עסקי, קטן או גדול – מישיבות במשרד, דרך כנסים וימי עיון, ארוחות בוקר / צהריים / ערב, ימי הולדת, מסיבת רווקים/רווקות, בר ובת מצווה, שבת חתן, Happy Hour, הרמות כוסית, ארוחת ערב חגיגית, אירוח חברים ללאנץ׳ ועד ערב גיבוש וצפייה במשחקי היורו! (הלכנו רחוק?).

זה עניין של טעם, והרבה מעבר

ההצעות לתפריטים שתראו כאן נבחרו בקפידה, אך עדיין חשוב להדגיש – הרב ניתן לשינוי והתאמה אישית לפי טעמכם, לפי אופי האירוע, כמות המוזמנים, עונות השנה, הלוקיישן, הקונספט, הרגישויות של האורחים שלכם (יש טבעונים/צמחונים בקהל? אין בעיה. יש רגישים לגלוטן? אין בעיה! ילדים? מתים על האוכל שלנו). במילים אחרות – אתם תחלמו על הביס המושלם, אנחנו נכין לכם אותו. 

מגשי האירוח שלנו הם לא רק טעימים, הם גם יפהפיים, מעוצבים בקפידה, מהודרים, צבעוניים ומזמינים. או כמו שקוראים לזה היום – ״לא לגעת באוכל לפני שהספקנו לצלם לסטורי״. אנחנו מקפידים לשלב טעמים וסגנונות קולינריים שמתאימים לכל חיך, עושים הכל בעבודת יד על פי מתכונים שעוברים מדור לדור אצל שף הבית שלנו. הכל מיוצר, נארז ונשלח אליכם תוך הקפדה מקסימלית על איכות, טריות, אסתטיקה והיגיינה.

כל מה שנותר לכם לעשות, זה לבחור…

לכל מגשי האירוח שלנו

    Signup