מגשי אירוח

כיבוד קל

הרבה מפגשים ואירועים מצריכים כיבוד קל – כשלאו דווקא רוצים לשבת לארוחה, ורוצים לאפשר לאורחים ולמוזמנים לאכול גם בעמידה. ארוחה קלילה, שסוגרת פינה, ועושה את העבודה. אוכל טעים, קליל ולא מכביד. אנחנו במונייר – קייטרינג חלבי, מתמחים בדיוק בצורך מסוג זה, ונוכל לספק לכם אותו באופן מהוקצע ואלגנטי.

הדרך האידיאלית

מגשי אירוח הם הדרך האידיאלית והיעילה ביותר לכבד את המוזמנים עם כיבוד קל. לא תמיד מתאפשר או רוצים ממש לשבת לסעודה משותפת, אבל מצד שני כן רוצים לשבוע וליהנות מאוכל טעים. כמובן שגם הפן החברתי של האוכל חשוב, ואכילה משותפת בהחלט מקרבת בין המשתתפים באירוע. מנות ביס טעימות, שמאפשרות למשתתפים גם לדבר וגם לאכול, ומגיעות בגודל המושלם – הן הפתרון הרצוי במקרים אלו.

מגשים לכל האירועים

מתי צריך כיבוד קל? בימי הולדת, בהרמות כוסית, בישיבות עסקיות, בכנסים ובימי עיון, במסיבות רווקים ורווקות, כשלוקחים הפוגה במשרד – ועוד. אין אירוע שלא כולל כיבוד באופן זה או אחר, ואין אירוע שבו לא צריך אוכל טעים.

מגשי אירוח כשרים

חלק מהאנשים בישראל שומרים כשרות, וחלקם לא. כשעורכים אירוע פרטי או עסקי, נהוג וכדאי להתחשב בכל המוזמנים, ולהקפיד להזמין היצע כשר. בתור קייטרינג חלבי כשר, כמובן שכל מגשי האירוח שלנו כשרים בד”צ.

מה האפשרויות?

מגשי האירוח החלביים שלנו עשירים בטעמים מופלאים – חלקם מלוחים וחלקם מתוקים. בין האפשרויות ניתן למצוא:

  1. מגוון קאנאפסים משובחים מבוססי בליני, בריוש, פחזניות וטארטלטים גדושים בטעמים יצירתיים.
  2. מגוון מאפים, כריכים פיתל’ה סביח, סמבוסקים, מיני בורגר פורטבלו, מיני בייגלס – ואחרים.
  3. סלטים נפלאים בויניגרט הדרים, סלט פטוש עם קרעי פיתות זעתר, סלט קיסר, סלט טוסקנה ברוטב שום ולימון – ואחרים.
  4. אפשרויות נוספות כגון מגש אנטיפסטי, קולקציית ירקות גינה או גבינות משק, סלטי פירות – ועוד.
  5. קינוחים מתוקים כמו פרנץ’ טוסט, פטיפורים, טראפלס שוקולד, טארטלטים, מיני סופלה, וופל בלגי – ואחרים.

ההמלצה היא ללא ספק לגוון בין מגשי האירוח השונים ובכך להציע מגוון אפשרויות למשתתפים באירוע. להזמנה של מגשי אירוח מעוצבים, צרו איתנו קשר ונדאג לסגור לכם פינה עם כיבוד קל באיכות ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.

Signup