פסח במשרד – מגשי אירוח להרמת כוסית

יתרונות הקייטרינג החלבי‎

מדוע אנשים רבים מעדיפים קייטרינג חלבי ומה הם יתרונותיו?

קייטרינג חלבי המורכב ממנות מפנקות וטעימות של גבינות מיוחדות, עוגות ומתוקים, פסטות, מאפים, ירקות, פירות ועוד… הוא ללא ספק הקייטרינג המועדף לאירועים בשנים האחרונות.
יתרונו הבולט ביותר של קייטרינג חלבי, הוא ללא ספק קלילות הארוחה! כאשר אנו בוחרים בקייטרינג נעים, קליל וטעים לאירוח, אנו בעצם בוחרים באירוח נעים ולא מכביד אשר יאפשר לאורחינו ליהנות ממגוון נרחב של טעימות וממגוון מיוחד של מנות שונות.

מתי מומלץ להזמין את שירותי הקייטרינג החלבי?

כל אירוע ייחודי מהווה סיבה להפקה קטנה כגדולה, אליו ניתן להזמין את הקרובים ביותר ולפנק אותם במטעמים. יש סוגים שונים של אירועים שמתאימים להזמנת קייטרינג חלבי:

# אירועי צהריים קלילים – בשנים האחרונות ניתן לראות כי אירועים חשובים (גדולים כקטנים) מתקיימים דווקא בצהרי היום הנעימים, לצד זריחת השמש והשמים הבהירים.
באירועים אלו העיקרון המנחה הוא ללא ספק “שמירה על קלילות וזרימה”, וכאשר פרמטר זה מוביל את האירוע, חשוב שכלל השירותים בו יאופיינו על פיו.
שילוב נכון של מנות קלילות, זורמות וטעימות לאורחי האירוע מתחילות בבחירה מוצלחת של קייטרינג גורמה יוקרתי שמשלב בין : מנות גורמה קטנות אך מיוחדות, קינוחים חלביים מפתיעים , שילוב של בר שייקים על בסיס חלב וכד’ להנאת האורחים, מאפים ולחמים טריים  ועוד…

# הזמנת מגשי אירוח חלביים – בין אם זה בעבור אירוח בייתי אישי או שמא חגיגה מיוחדת עם חברים ומכרים קרובים בבית, הרי שהבחירה במגוון מנות ומטעמים של קייטרינג חלבי היא בחירה מעולה !

# חגיגות יום הולדת – רוצים לחגוג יום הולדת מיוחד ומהנה ? שיותיר חותם חיובי במיוחד בקרב המוזמנים שלכם ? חגיגת יום הולדת מפנקת עם שילוב קייטרינג חלבי באזור נבחר (חייק הטבע, פיקניק בהרים וכד’), היא הדרך הבטוחה להצלחת יום ההולדת והנאת המוזמנים.

# אירועי עובדים – כאשר מדובר על הפקה גדולה למשרד גדול או שמא לחברה בה עובדים מאות עובדים, הבחירה הנכונה והטובה ביותר היא לשירותי קייטרינג חלבי איכותי וטרי.
שכן, כאשר מדובר בכמות נכבדת של אורחים אשר יש להסעיד, הרי שחשיבות טריות האוכל, איכותו ועמידותו יהיו ברמה הגבוהה ביותר.
על כן, הבחירה בקייטרינג חלבי לאירוע חברה או מסיבת עובדים מוצלחת וכד’, הינה בחירה מתבקשת ונכונה.קייטרינג חלבי בו מוגשות מנות מופלאות בטעמים מיוחדים ואליו מתלווים לחמים טריים, פירות משובחים, ירקות חתוכים, מאפים שונים, עוגות טעימות, מיצים טבעיים ומנעמים שונים, הוא הדרך הנכונה ביותר לחגוג ! אז אל תתפשרו על פחות ממושלם, טרי ואיכותי להזמנת שירותי הקייטרינג לאירוע שלכם !

רוצים להתייעץ? התקשרו עכשיו 03-6326031
נשמח להתאים עבורכם את התפריט המושלם בהתאם לסוג האירוע ולהעדפותיכם האישיות.

Signup