המכות הגדולות של כל מארח

יוקרה חלבית במחירים הוגנים‎

בעלי אירועים המעוניינים בהזמנת קייטרינג חלבי אינם חייבים להתפשר על איכות

בעת חיפוש ובחירת בעלי מקצוע בתחום האוכל והמסעדנות, בעלי ניסיון ושם עולמי ניתן ליהנות גם משירותי הסעדה לאירועים במחירים הוגנים, וגם מתוצרת ואיכות של מזון ברמה גבוהה.

קייטרינג מונייר מוכיח זאת בכל אירוע מחדש על ידי שילוב בין טאצ’ ייחודי, תשומת לב לכל אורח, הקפדה על הפרטים הקטנים, בחירת כלים, עיצוב וגיבוש תפריט לכל קהל והגשת אוכל מסוגנננת ויחודית. אלו הם רק חלק מהיתרונות המלווים אירוע עם האוכל של מונייר. אצלנו יודעים כיצד לשלב בין מחירים נמוכים לאוכל חלבי, וההיצע הגדול של החברה המאפשר ורסיטיליות וגיוון שקשה למצוא במקומות אחרים.

שירותי ההסעדה האיכותיים של מונייר אינם מסתיימים עם הגעת האוכל אל השולחן, אלא ממשיך גם במהלך האירוע בעת ליווי צמוד של שף החברה ומנהל שירות, אשר במידת הצורך גם פועלים ישירות מול המפיק תוך התחשבות בכל בקשה של הלקוח.

איך תרצו את התפריט שלכם?

הזמנת קייטרינג חלבי יכולה להתמקד במספר סוגי מאכלים, או לחילופין לסמן דווקא מעט מכל סוג. ניתן להזמין מגשי אירוח מגוונים הכוללים גבינות ומאפים, וניתן גם להוסיף ירקות, סלטים, אנטיפסטי או דגים. כיום כבר ידוע כי הקייטרינג החלבי עומד בגאון אל מול סוגי קייטרינג אחרים בזכות מתכונים מקוריים ומזון איכותי, ויותר לקוחות בוחרים בו על מנת להבטיח אירוע מרשים או בהתאם לקהל יעד ייעודי.

קייטרינג חלבי גם נותן מענה מושלם לתחום הקינוחים, ובעזרת הפתעות קטנות כמו פטיסרי, מגשי קאפקייקס או מיני גביעים של מוס יכול להנעים גם את הזמן של האורחים שלכם. צרו קשר אתנו לפני כל אירוע או אירוח, והזמינו ארוחה חלבית משתלמת ובלתי נשכחת. בעזרת מונייר לא תצטרכו לבזבז זמן וכסף על תפריטים תפלים, ותוכלו ליהנות מכל ביס.

רוצים להתייעץ? התקשרו עכשיו 072-2237705
נשמח להתאים עבורכם את התפריט המושלם בהתאם לסוג האירוע ולהעדפותיכם האישיות.

Signup