מגש אירוח קנאפס

טיפים לאירוח בפסח

החלטתם לארח את סדר פסח השנה? מעולה, זו מצווה גדולה. אין כמו לארח בני משפחה וחברים. עם זאת, אירוח בפסח יכול להיות מטלה מאתגרת במיוחד, כאשר לא יודעים מה עושים. לכן, במיוחד עבורכם, ריכזנו טיפים נבחרים.

להיות מארחים של ליל הסדר זו זכות גדולה אך בין אם מדובר בפעם הראשונה ובין אם עשיתם זאת כבר בעבר, אין סוף לדברים החדשים אותם ניתן ללמוד כדי לשפר את יכולות האירוח שלכם. לכן הנה מספר טיפים מועילים שיבטיחו שליל הסדר בביתכם יוכתר כהצלחה מסחררת.

קודם כל תנשמו

אחד הפרמטרים שיקבעו את אתם מארחים טובים או לא או אם האירוח יעבור בשלום הוא אתם עצמכם. נשמו עמוק, הורידו את סף הלחץ וגייסו את כל מצב הרוח הטוב שעומד לרשותכם. מצב הרוח שלכם, החיוך והסבלנות הם אלו שיקבעו את האווירה בבית ויתנו את הטון בערב עצמו והם אלו שישפיעו על ההרגשה של האורחים שלכם ועל הטעם של המאכלים אותם אתם עתידים להכין.

הכנת התפריט

לאחר שגייסתם את עצמכם זה הזמן לתכנן את התפריט. למרות שטובי השפים פועלים על פי השראה בלבד, מוטב כי אתם תתכננו מבעוד מועד מה אתם עומדים להכין. להכנת התפריט ישנה חשיבות גם כשזה נוגע להיערכות. כשאתם יודעים מה תכינו תוכלו להיערך בהתאם ולא ולהשאיר את הכל עד לרגע האחרון. התפריט צריך לכלול מנות ראשונות, לרבות מדובר במנות המסורתיות אשר מהוות חלק מארוחת החג, אחריהן מנות עיקריות כאשר בסוף האירוע ניצב לו האתגר המתוק – קינוח כשר לפסח.

מה אוכלים?

ערב חג הפסח טומן בחובו אפשרויות רבות בכל הנוגע לאוכל, למרות שהמחשבה היא כי נושא הכשרות מגביל. ישנן מנות רבות אותן לא חייבים לבסס רק על לחם ומומלץ במיוחד שיהיה זה אוכל שכולם אוהבים. אם יש לכם מאכלים מסורתיים אשר אתם נוהגים להכין מדי בשנה בשנה, הרי שסביר כי הם יהוו גם השנה הצלחה, אולם הנה טיפ קטן – זה תמיד כיף להתחדש במתכון מרענן ושונה, במיוחד בתקופה זו בשנה.

לא בא לכם לטרוח? לא צריך

המלצה שלנו – כדאי שתשימו לב למוצרים החדשים שנכנסו לשוק בשנים האחרונות – קמח תופח מיוחד לפסח, קמח מצות בטחינה או קמח תפוחי אדמה. היום כבר ישנם מתכונים רבים שמותר להשתמש בהם בקמח מסוגים שונים מלבד קמח המצה המסורתי שהורגלנו אליו כל השנים. עם זאת, אם השנה לא בא לכם לטרוח ועדיין לארח ולהציע לאורחים תפריט עשיר ואיכותי, אתם פשוט יכולים להזמין קייטרינג עם אוכל טעים וביתי, תהיו בטוחים שכולם יהיו מרוצים.

הזמנת קייטרינג לחג הפסח

אחד הטרנדים החמים ביותר והטיפ הכי חשוב שנוכל להעניק לכם הוא להשאיר את שולחן החג למומחים. באמצעות הזמנת קייטרינג תוכלו שלא לעבוד בערב החג ועדיין ליהנות מארוחה איכותית הכוללת את כל הטעמים שאתם אוהבים. רבים המקרים בהם ניתן לשכור מהקייטרינג גם ציוד או כלים ואז אפשר השנה שלא להיות מודאגים אם יהיה מקום לכולם סביב השולחן ויתרה מכך, לחסוך לעצמכם את עבודת שטיפת הכלים, שגם זהו יתרון שיש לקחת בחשבון במיוחד בערב החג.

חג שמח!

רוצים להתייעץ? דברו איתנו ונשמח להתאים עבורכם את התפריט המושלם בהתאם לסוג האירוע ולהעדפותיכם האישיות.

Signup