מגשים מיוחדים לראש השנה

הרמת כוסית ראש השנה

מנות פינגר פוד מעוצבות ומוקפדות, ארוזות בתוך מגשי אירוח, הן האפשרות הטובה ביותר להרמת הכוסית הבאה שלכם לקראת ראש השנה. תוכלו לבחור ממבחר מגשי האירוח המיוחדים שנוצר עבור ראש השנה.

מגשי אירוח למשרד

חברות, משרדים ועסקים רבים עורכים הרמת כוסית לקראת החג, בשביל לנצל עוד כמה שניות לחיבור בין העובדים והמנהלים, לשבור את השגרה, להתחבר לאווירת החג, לתת הרגשה טובה לכולם, ואיך לא – בשביל לאכול משהו טעים על הדרך. זהו זמן מצוין להתכנס, לומר מספר מילים, לסכם את השנה החולפת ולדבר גם על השנה הבאה, והכל באווירה קלילה ומשוחררת. מגשי אירוח לראש השנה ישלימו את התמונה וידאגו שאנשים יפתחו את הפה גם בשביל לדבר וגם ובעיקר כדי לאכול.

וכעת – לאירוע המרכזי

אין טעם להרמת כוסית בלי אוכל מצוין – תרתי משמע. משרדים רבים מסתפקים בחטיפים ובמאכלים הסטנדרטיים, אך בהחלט עדיף להפתיע את העובדים עם הרמת כוסית יוצאת דופן ואוכל משובח. אלו כמה מהאפשרויות הבולטות והמיוחדות של מונייר – קייטרינג חלבי כשר, שנהגו במיוחד לראש השנה:

מגש פירות לראש השנה – מגש עם כל טוב לראש השנה, לרבות תפוחי עץ, תמרים צהובים, גרעיני רימונים וצנצנת דבש עם אניס.
מגש מאפינס תפוח בדבש – מאפינס תפוחי עץ מזוגגים ביין אדום, אגוזי מלך, תמרים, דבש בזיגוג וניל.
מגש טארטלט ראש השנה – בצק פריך במילוי תפוחי עץ מקורמלים ובציפוי שטרויזל וניל.
מגש מוס ראש השנה – גביע עם מספר שכבות – קונפי רימונים, מוס צ’יזקייק, קרמבל אגוזי לוז ולמעלה – מקרון רימונים בתוספת פיסטוק.
מגש מקרונים ראש השנה – מקרונים בטעם קרמל ודבש לצד רימונים וקרם וניל.
אלו כמה מהאפשרויות המיוחדות שאנו מציעים במיוחד לחג, אך יש עוד היצע רחב ממנו אפשר ליהנות. תוכלו להזמין מאיתנו גם סלטי ירקות, מגשי פירות, כריכים ומאפים מגוונים, קינוחים מופלאים ועוד מגשי אירוח מעוצבים להרמת הכוסית.

צרו איתנו קשר ונדע להתאים ביחד אתכם את מגשי האירוח המתאימים ביותר, והכל בשביל ליצור הרמת כוסית מוצלחת באמת.

Signup