פסח במשרד – מגשי אירוח להרמת כוסית

האם קייטרינג כשר שונה בטעמו מכזה שאינו כשר

כולנו היינו בסיטואציה הזו, אירוע מתרגש ובא, האורחים הוזמנו, חלל האירוח מוכן…

עכשיו רק צריך לעשות החלטות לגבי אוכל – לבשל לבד, להזמין קייטרינג, ואם מזמינים, אז איזה סגנון? האם ללכת על חלבי או בשרי, ארוחת מאפים קלילה או תבשילים? ישנם כל כך הרבה דברים שכדאי לשקול ולקחת בחשבון, הנה כמה מהם שיעזרו לעשות קצת סדר.

למה קייטרינג כשר

גם אם אינכם שומרי כשרות, כאשר מארגנים אירוע עבור קבוצה בינונית ומעלה של אנשים, תמיד צריך לקחת בחשבון את הדרישות המיוחדות שעלולות לצוץ. החל מטבעונות וכלה בשמירת כשרות, קייטרינג חלבי כשר מאפשר נגישות רחבה יותר לאוכל עבור מגוון של אנשים. למשל, עבור אורח צמחוני, שירות הסעדה כשר חלבי יהיה פתרון מושלם, ועבור קהל שיש בו רגישים ללקטוז אפשר ללכת על האופציה הטבעונית. בנוסף, הלחץ על הקייטרינג הכשר להיות מוצלח גבוה בהרבה מהלחץ על שירותי הסעדה לא כשרים, ולו רק בשל כמות האפשרויות, צורות ההכנה והמאכלים המצומצמת יותר העומדת בפניהם. יש לזכור שהיום השוק מציע שלל תחליפים אשר חברות כשרות יכולות לעשות נפלאות בלי ויתור מינימלי על נושא הטעם. יתרה מכך, לקייטרינג השומר על כשרות תמיד יהיה יותר מה להוכיח ורצון לפרוץ לנתחי שוק חדשים, כך שסביר מאוד להניח שהאוכל יהיה מושקע, טעים וכמובן עשוי מחומרי גלם איכותיים.

למה לא כשר

אם האירוע מצומצם ואתם יודעים בוודאות שכולם אוכלי כל, אפשר בהחלט להזמין אוכל לא כשר. מזון לא כשר מאפשר מגוון רחב יותר של מזונות, מעניק לאורחים ארוחה מפתיעה יותר ואולי אף חדשנית יותר, והוא מתאים בעיקר לחובבי האוכל האקלקטי. בקייטרינג לא כשר חשוב הרבה יותר לשים לב לאיכות חומרי הגלם, מכיוון וחומרים לא כשרים יכולים להיות זולים יותר ותחת פיקוח פחות מחמיר בנושאים של איכות וטריות.

אז בעצם מה עדיף

לכל קייטרינג יתרונות וחסרונות, והשיקול העיקרי צריך להיות הקהל שאתם מארחים. בעוד קהל שלא שומר על כשרות יוכל להתמודד עם ארוחה כשרה, מספיק אורח אחד שכן שומר באירוע בו הוא איננו יכול לגעת באוכל על מנת להעכיר את האווירה. ידוע שהרבה אנשים שלא שומרים על כשרות, חוששים מטעמו של האוכל הכשר, אך כאמור, זהו חשש שווא. היום עולם חומרי הגלם הוא עשיר ומגוון ולכן טעמים שפעם אולי היה קשה יותר להשיג תוך הקפדה על כשרות, הפכו היום לאפשריים ואף מוצלחים לא פחות מהמקור. אם בעבר, הזמנת קייטרינג בשרי כשר לוותה בחששות מפני שלב הקינוחים, הרי שהיום מגוון הקינוחים הכשרים המתאימים גם למטבח הבשרי, הוא עשיר ומלא טעם.

כמובן, יש לזכור, שטעמו של האוכל תלוי בחברה עצמה הנותנת את השירות ולא רק במידת הכשרות, ועל כן בכל מקרה מומלץ לבצע סקר שוק נרחב, לאסוף המלצות מחברים ולקרוא ביקורות ברשת לפני שבוחרים את החברה שמתאימה לך.

רוצים להתייעץ? התקשרו עכשיו 072-2237705
נשמח להתאים עבורכם את התפריט המושלם בהתאם לסוג האירוע ולהעדפותיכם האישיות.

Signup