פסח במשרד – מגשי אירוח להרמת כוסית

אריזות מזון לקייטרינג

בענף הקייטרינג ניתן למצוא סוגים שונים של ספקים ושל לקוחות

אולם יש היבט מסוים שמשותף לכלל המעורבים – לקוחות וספקים גם יחד. כולם מעוניינים שהמנות השונות יגיע תוך שמירה על האסתטיקה וכמובן גם על הטריות והטעם. ניתן להשיג את התוצאות הללו בזכות בחירה נבונה בפתרונות של אריזה בהתאמה מושלמת.

בגלל האטימה

כלל ראשון בבחירה של אריזות מזון לקייטרינג טמון בשימת לב לאיכות האטימה. כאשר בוחרים אריזות שנועדו להכיל בתוכן מזון חם, מגוון של בשרים, תבשילים שונים וכן גם פריטים כגון עוגיות, עוגות וקינוחים אחרים, חשוב שתהיה אטימה טובה. אטימה איכותית מבטיחה שמירה על ארומה וטעמים כמו גם מניעת נזילות של רוטב.

בגלל הצורה

כלל חשוב נוסף בבחירה של פתרונות אריזה לקייטרינג הינו בחירה במארזים יפים ואסתטיים. בין אם מדובר באריזות מפלסטיק ובין אם מדובר בחומרים אחרים, עיטוף בניילון או בצלופן, יש צורך בהשגת מראה אסתטי, יפה ונעים לעין. בין אם מדובר במשלוח של ארוחה מבית קפה או מסעדה לבניין משרדים ובין אם מדובר בהעברה של מנות מוכנות לכבוד אירוע משפחתי, הלקוח מחפש לא רק אוכל טעים אלא גם הגשה יפה ומזמינה.

פתיחה נוחה

אריזות מזון לקייטרינג כוללות אריזות לכמויות קטנות או גדולות, כך שיש צורך במגוון של גדלים של מכלים ופתרונות אריזה. הדבר שנכון גם למארזים קטנים וגם למכלים גדולים הוא שיש צורך במנגנון לפתיחה נוחה. גם אם המאכלים טעמים וגם אם האריזות נראות יפה ומקנות להזמנה מראה נעים לעין, אין זה מספיק אם האריזות יהיה לא נוחות לפתיחה וגרוע מכך – אם אריזות הפלסטיק יפגמו ויהרסו בזמן הפתיחה או המשלוח אל היעד.

למאכלים קרים וחמים

במידה ומדובר בפתרונות אריזה בסגנון של חמגשית, כאשר מדובר בפתרונות אריזה למוצרים חמים או לחילופין קרים, חשוב לוודא שספק האריזות מסוגל לספק פתרון ראוי לשמירה על הטמפרטורה המבוקשת. שמירה על הטמפרטורה הנכונה להגשה מבטיחה שהלקוח יחוש שהמזון טרי, שהוא יוכל ליהנות ממנו ממש כפי שהוא נהנה מארוחה חמה בבית או במסעדה ושאם הוא מזמין קינוח מצונן שגם הוא ישמור על טמפרטורה אחידה.

אריזות בהזמנה אישית

בין יצרני האריזות לקייטרינג ניתן למצוא כאלה שיודעים לספק פתרונות ראויים מתוך קטלוג ויש גם כאלה שיודעים לספק פתרונות לצרכים מיוחדים. בין אם נדרש פתרון לאריזה שהוא מוצר מדף ובין אם דרוש פתרון ייחודי, תמיד חשוב לבחור בספק מנוסה, אמין ומקצועי בתחום.

מגשי האירוח של מונייר –  פתרון טעים ויעיל

קייטרינג מונייר מתמחה במגשי אירוח המספקים מאכלים עשויים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, מוגשים באופן מעוצב ונעים לעין – ואולי הכי חשוב – בעלי טעם בלתי נשכח. מגשי האירוח של מונייר מגיעים ארוזים בצורה שתשמור על טריות המזון גם לאורך זמן, שימוש נוח וחימום מחדש במקרה הצורך. אנחנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר עוד היום, ולאסוף מגשי אירוח שיוכנו במיוחד עבורכם, במראה מלבב ובטעמים שיענגו אתכם ואת האורחים שלכם.

רוצים להתייעץ? התקשרו עכשיו 072-2237705
נשמח להתאים עבורכם את התפריט המושלם בהתאם לסוג האירוע ולהעדפותיכם האישיות.

Signup