ארגון קייטרינג לאירועי שטח דורש התמחות מיוחדת

רבים מעדיפים לחגוג אירועים שונים דווקא בשטח תחת כיפת שמיים. אולם, כאשר מתכננים אירועים בשטח, העניין דורש תכנון לוגיסטי לא פשוט. יש לדאוג לחיבור לחשמל, הבאת כיסאות ושולחנות, אוהלים וכמובן גולת הכותרת – אוכל טוב!

ישנן לא מעט חברות קייטרינג בשוק, התחרות לא קטנה והשפע עלול להיות מבלבל. אולם, לא כל חברה מנוסה ובעלת יכולות בארגון אירועי שטח. מדובר באזורים ללא תנאי קירור, עניין זה מהווה אתגר לא קטן, במיוחד בימות הקיץ. חברת קייטרינג מקצועית תדע בדיוק מהו המזון אשר ישרוד היטב בתנאים שכאלה, כאשר אין תנאי אחסון ואין תנאי קירור. חשוב לדעת, ישנם מיני מאכלים, שרצוי מראש לוותר עליהם ולא להזמין אותם. מה למשל? שני מאכלים שכולם אוהבים – חומוס וטחינה.

ההכנה לאירוע

כפי שניתן להבין, אירועי שטח הם בעלי מאפיינים מיוחדים. אירוע שכזה מצריך הכנות מיוחדות ויש לדעת מראש, לאיזה ציוד בדיוק נזדקק. מהן הנקודות החשובות אליהן יש להתייחס?

קהל היעד– את האירוע מתכננים גם לפי קהל היעד. בשל כך, יש לתכנן ולהכין ריהוט התואם את אופי האירוע. כאשר מדובר באירוע בו יהיו נוכחות משפחות, כדאי מאוד להזמין ריהוט שיתאים גם לילדים. כיסאות נמוכים יותר, אפשר להביא פופים, כריות, ספסלים, פוטון, וכמובן יש לדאוג לקהל המבוגרים, לאלה תתאמנה פינות ישיבה.

ציוד– כאשר חוגגים אירועים בשטח, תחת כיפת שמיים, חשוב לארגן אוהלים, גנראטורים על מנת שיהיה חיבור לחשמל, מבנים ניידים, פתרונות הצללה, פלטות לחימום, שולחנות בעלי פינות מעוגלות, כלים לשולחנות, ופתרונות הקשורים לתנאי מזג האוויר, בחורף חימום ואילו בקיץ קירור. אין שום סיבה לוותר על אירועים בחורף, חברת קייטרינג מנוסה ומקצועית תוכל לארגן אירוע למשעי על מנת שלאורחים תהיה כל הנוחות האפשרית.

מזג אוויר– ציוד אותו מזמינים לאירוע, קשור מאוד לתקופת השנה בה מחליטים לחגוג. ישנם רבים הבוחרים לקיים אירועים על שפת הים ובימות הקיץ החמים. לים יש ערך מוסף משלו, האווירה פשוט תשדרג כל אירוע. הכחול האינסופי בהחלט עושה את זה. כאשר בוחרים את אזור הים, יש לדאוג לפתרונות הצללה כמו רשתות. בזמן שחוגגים בימות החורף, יש להביא אוהלים עמידים בפני ממטרים, ומבנים שמתאימים לאקלים קריר יותר.

תקציב– קודם כל בדקו מהו התקציב הכספי העומד לרשותכם, ורק אז תוכלו לתכנן ולקיים אירוע המתאים לדרישותיכם ויכולותיכם.

קייטרינג בסגנון צרפתי

אז לא משנה היכן הקייטרינג מתקיים, אין אחד שיסרב לאוכל צרפתי משובח; אנין טעם, חלבי, או בשרי. קייטרינג אסאדו תמיד יתקבל בברכה בקרב שוחרי הבשר למיניהם, מתכון להצלחה באירועי שטח. לאירועי שטח מומלץ מאוד לבחור במגשי אירוח עמוסים בסוגים שונים של פינגר פוד. זהו האוכל האולטימטיבי לכל אירוע שמשאיר טעם של עוד בפה. בין המנות המוצעות ניתן למצוא קישים בטעמים שונים, לזניה במגוון וריאציות, מאפים, מלוחים, ברוסקטות, גבינות משובחות, מיני סלטים וכריכים מגוונים. גם מנות בשריות ומנות אסאדו לא יעדרו מהתפריט, הן מתאימות לארוחות בכל שעות היום.

סוף דבר

לאירועים המתקיימים בשטח פוטנציאל הצלחה גדול. אולם מה שהם כן מצריכים, והרבה מעבר לאירועים המקיימים במקומות סגורים, הוא תכנון מדוקדק תוך כדי ירידה לפרטים הקטנים ביותר. בשל כך, מומלץ לבחור חברת קייטרינג בעלת ניסיון בארגון אירועים מסוג זה ולהתייעץ עם המומחים. קבלת הייעוץ עשוייה לחסוך מכם הרבה מאוד כסף.

רוצים להתייעץ? התקשרו עכשיו ונשמח להתאים עבורכם את התפריט המושלם בהתאם לסוג האירוע ולהעדפותיכם האישיות.

Signup