אירוע עם קייטרינג או בופה?

מתכננים אירוע? זה אולי זמן טוב להזכיר, כי מה שיקבע את רמת ההנאה מהאירוע שלכם – יהיה במידה רבה האוכל שתגישו. בתכנון מושלם של התפריט האירוע, יש לקחת בחשבון את העדפות המשתתפים (טבעונים, צמחוניים, ילדים, בעלי רגישויות, וכו’) ולבחור מגוון מנות שיהיו גם מפנקות וקולעות לטעמם של המוזמנים, וגם כאלה שיהיה קל, פשוט ונוח ליהנות מהן.

מארגני האירוע מתלבטים פעמים רבות בין הגשה לשולחן לבין הגשה עצמית בסגנון בופה. לכל אחת מן האפשרויות יתרונות וחסרונות שיש לקחת בחשבון. לפניכם סקירה קצרה שתסייע לכם לבחור נכון:

נוחות מרבית לאורחים

הבחירה בתפריט משפיעה במידה רבה על מידת ההנאה של האורחים שלכם מהאירוע. מגשי אירוח מתוקים לצד קפה איכותי ומפנק, למשל, הם דוגמה טובה לפינוק קולינרי שהאורחים שלכם לא ישכחו.

במהלך תכנון האירוע תמצאו את עצמכם, מקבלים החלטות רבות בנוגע לתכנון האוכל שיוגש בו, כמו למשל הבחירה בין קייטרינג חלבי לתפריט הכולל מנות בשריות, או בחירת אופן ההגשה של המאכלים שתציעו במהלך האירוע. לכן מומלץ לבחור במגשי אירוח שיוגשו אל השולחנות, מלצרים שיעברו עם מגשים, מלצרים שיביאו מנות לצלחות, הגשה עצמית בסגנון בופה או כל שילוב בין אפשרויות אלה.

כמו כן כדאי לחשוב על אופי האירוע, על ה”מינגלינג” וחשיבותו באירוע שלכם, על סוג המוזמנים ועל מה שתרצו שיקרה במהלך האירוע. למשל – אם באירוע שלכם אתם לא בונים על הסבת האורחים מסביב לשולחנות, אם אתם מקווים שהאורחים שלכם ישתתפו בסדנה מעניינת שהזמנתם או ירקדו מעל רחבת הריקודים, אם ה”מינגלינג” (השיח במהלך האירוע בין המשתתפים בו) הוא חשוב – כנראה שבופה או מגשי אירוח עמוס בפינגר פוד יתאימו לכם.

גישה חופשית לעומת שירות מפנק

הגשה עצמית בסגנון בופה מאפשרת לכל אורח לבחור בעצמו בדיוק מה לקחת עימו אל השולחן, מאפשר לו לטעום, לחזור אל הבופה לסיבוב נוסף אחד או כמה. באירועים בהם מלצרים מגישים את המנות אל השולחנות נחסך מן האורחים הצורך לגשת אל הבופה, להמתין בתור ולדאוג בעצמם לכל דבר. בסופו של דבר בחירות בין קייטרינג חלבי לבשרי, בין בופה, מגשי אירוח או שירות מלצרים יש לקבל בהתאם לאופי האירוע והמוזמנים אליו.

וודאו שחברת הקייטרינג תיתן מענה טוב גם בכל הקשור להגשה

חשוב לזכור שגם אם המנות יהיו איכותיות מאוד וקולעות לטעמם של האורחים, קשה יהיה ליהנות מהן אם ההגשה לא תהיה נוחה. אם בוחרים בשירות מלצרים חשוב שיהיו מספיק מלצרים מיומנים ושבמטבח ידעו להוציא מנות להגשה בקצב הנדרש. אם בוחרים בופה חשוב שיהיה ערוך כך שלאורחים יהיה קל לגשת ושלא יחסר דבר. חברת קייטרינג חלבי איכותית תדע לספק מענה מושלם להגשה.

רוצים להתייעץ? צרו קשר ונשמח להתאים עבורכם את התפריט המושלם בהתאם לסוג האירוע ולהעדפותיכם האישיות.

Signup