זילוף קנאפס

איך תפתיעו את בני הזוג ליום ההולדת?

כבר חשבתם על הכל ועדיין לא מצאתם את הרעיון המושלם להפתעה שתשאיר את בני הזוג המומים לכבוד יום ההולדת שלהם? יש לנו רעיון עבורכם שיש בו את כל מה שכולנו אוהבים בימי הולדת – חברים אהובים, אלמנט של הפתעה – והרבה אוכל טוב. כל הפרטים – לפניכם.

הם לא חייבים לדעת מזה

אנחנו ממליצים במאמר זה, על מסיבת הפתעה, אבל הפעם –בצורה מפתיעה במיוחד.

אחת הדרכים לחגוג יום הולדת מפתיעה במיוחד – אבל בלי ה”כאב ראש” המאפיין את אותן חגיגות – היא חגיגת יום הולדת בהשתתפות מספר מצומצם של חברים טובים ובני משפחה, ובהזמנת מגשי אירוח או קייטרינג חלבי– למקום המסיבה. המפתח להצלחת התכנון, טמון ביכולת שלכם לשמור את הסוד –ואם תצליחו בכך, כל מה שנשאר הוא להזמין את מגשי האירוח, להתקשר למוזמנים ולקחת את החוגג ביום האמור, היישר אל המסיבה.

חמישה כללים למסיבת הפתעה מוצלחת מחוץ לבית

זה יכול להיות בבית של חברים, אצל בני משפחה – או באזור פיקניקים בטבע. טלפון אחד לחברת קייטרינג חלבי טובה – וכל שנותר לכם הוא להגיע אל האירוע. להלן חמשת הכללים למסיבת הפתעה שלא דורשת מכם ארגונים מקדימים כמעט בכלל:

  • אתם נדרשים לבחור מיקום לאירוע, על מנת לדעת לאן להזמין את המשתתפים ואת מגשי האירוח.
  • בחרו חברה מקצועית, המתמחה במגשי אירוח או במגשי אירוח מתוקים אם בא לכם להפוך את החגיגה למתוקה במיוחד. אנחנו ממליצים על קייטרינג חלבי – מפני שמגשי האירוח שתקבלו יהיו מגשי פינגר פוד, שקל להגיש וליהנות מהם, גם בשולחנות פיקניק בחוץ, שאין צורך לארגן עבורם כלי אוכל מסודרים.
  • אתם צריכים לנדב חברים, ולמעשה – אם אתם תהיו אלה שמובילים את בני הזוג אל מסיבת יום ההולדת שלהם, מישהו יצטרך להיות שם כדי להכין את המקום ולקבל את מגשי האירוח שלכם.
  • הכירו את המוזמנים שלכם – מומלץ לבחור תפריט שיתאים למוזמנים שלכם. מגשי אירוח מבית קייטרינג חלבי המתמחה בפינגר-פוד יכילו מטעמי גבינות ומאפים, מנות סלט אישיות, סנדביצ’ונים ועוד פינוקים. כמו כן, יש לבחור קייטרינג עם מגוון פתרונות לטבעונים, סוכרתיים ועוד. עמדות קפה ומתוקים יבטיחו טאץ’ מקצועי עם סיום מתוק ומפנק לאירוע כולו.
  • חשוב שתדאגו שבעלי השמחה יגיעו אל האירוע כשהם מוכנים לשמחה, לא יודעים כלום והכי חשוב רעבים – דאגו שיתלבשו כראוי, וקחו אותם, אפשר בעיניים עצומות, אל מיקום המסיבה שלהם.
  • האושר מובטח.

קייטרינג חלבי מקצועי ואיכותי – המפתח למפגש מפנק של חברים

קבוצת החברים הקרובים ובני המשפחה, מובטח שישמחו את בן הזוג החוגג יום הולדת – אולם על מנת להפוך את האירוע למסיבה של ממש, כדאי לבחור מגשי אירוח איכותיים עמוסים בפינגר פוד, של חברת קייטרינג חלבי מקצועית, המשתמשת בחומרי גלם איכותיים. בחירה כזו, תבטיח שהמאכלים המפנקים שיוגשו (בדרך כלל בסגנון “בופה”) באירוע שלכם – ישאירו טעם של עוד.

רוצים להתייעץ? צרו קשר ונשמח להתאים עבורכם את התפריט המושלם בהתאם לסוג האירוע ולהעדפותיכם האישיות.

Signup