פסח במשרד – מגשי אירוח להרמת כוסית

איך משלבים בצורה מושלמת בין כל האלמנטים של הפקת חתונה?‎

חתונה היא ללא ספק ההפקה החשובה ביותר בחיים. ההכנות לקראתה מתחילות חודשים ארוכים לפני שבירת הכוס, הן מערבות חברים ובני משפחה וכרוכות בלא מעט הוצאות.חשוב להקדיש המון זמן פנוי להפקת האירוע ולשים דגש על שילוב בין האלמנטים השונים. חתונה אמורה להיות אירוע של פעם בחיים ולכן כל פרט קטן הופך להיות בעל משמעות גדולה. מעבר לכך, הסטנדרטים נמצאים במגמת עלייה ולא תמיד קל לעמוד בדרישות. מצד שני, אפשר להיעזר בניסיון העבר ולמנות לפחות מספר כללים בטוחים להפקה מוצלחת של חתונה.בשלב הראשון כדאי לערוך רשימה של הגורמים השונים המעורבים בחתונה. אפשר להגיע לאירוע לדוגמא, להתייעץ עם חברים ובני משפחה או לקרוא מידע באתרי האינטרנט העוסקים בתחום. האלמנטים העיקריים של הפקת חתונה הם בחירת אנשי מקצוע כמו: צלם חתונה מקצועי, סידורי פרחים על השולחנות, זר הכלה, צורת הגשת האוכל, סידור האולם וקישוטו, מוזיקה, שתייה וכמובן מתנות ומזכרות לאורחים. כפי שניתן לראות, אלמנטים אלו לא כוללים את אנשי המקצוע המעורבים בחתונה. הבחירה בתקליטן, שירותי הסעדה או מלצרים מתבצעת כבר בשלבים ראשונים של ההפקה והיא אינה דורשת את מעורבותם של החתן והכלה בהמשך.

סידורי פרחים על השולחנות, זר הכלה וסידור האולם

בשלב השני של שילוב האלמנטים השונים בהפקת חתונה רצוי לחלק את המשימות לקטגוריות. בקטגוריה של סידור הפרחים על השולחנות, זרי הכלה וסידור אולמות האירועים ההתמקדות היא בהיבט הדקורטיבי. יש לבחור סידורי פרחים בהתאם לאירוע, למספר המוזמנים ולעונת השנה בה הוא מתקיים. מומלץ לקחת בחשבון את התנאים באירוע ולהבחין בין פרחים לאולם סגור, פתוח או גן אירועים. בשלב של בחירת סוגי הפרחים יש לערוך סקיצה ולבדוק כיצד הם משתלבים על השולחנות. במקביל, חשוב לקחת בחשבון את הזר איתו נכנסת הכלה אל האירוע ולבצע התאמת צבעים וסגנונות.מבחינת סידור האולם וקישוטו, פרחי נוי נוספים ושימוש בסרטי קישוט ומשחקי תאורה יכולים לתת מענה על רוב הדרישות של החתן והכלה. העדפות אישיות אמורות לעמוד בראש סדר העדיפויות ולהתוות את הדרך עבור כל הגורמים המעוברים בהפקת האירוע. במילים אחרות, החליטו על סידור האולם לפי שיקולים סובייקטיביים וזכרו כי המטרה העיקרית היא ליהנות מהאירוע ולא רק להשתתף בו.

הגשת אוכל, מוזיקה ושתייה

קטגוריה נוספת של ארגונים כוללת את הנושא של הגשת האוכל, המוזיקה והשתייה. הבחירה העיקרית היא בין הגשה עצמית לבין מלצרים המסתובבים בין השולחנות והאירועים. תאמו בין מספר השולחנות, מספר האורחים ומספר המלצרים וכך תוכלו להבטיח הגשת אוכל מוצלחת.אל תשכחו לבקש מהתקליטן להגביר את המוזיקה מיד לאחר שבירת הכוס, ולהנמיך אותה כאשר המנות יוצאות מהמטבח. בנוסף, מומלץ להשקיע נתח גדול מהתקציב בשתייה איכותית. אלכוהול הוא לא מקום טוב לחסוך בו במהלך הפקת חתונה. רכשו מגוון של בקבוקי אלכוהול ופרגנו לאורחים במצב רוח חיובי לכל אורך הערב.

מתנות ומזכרות

אי אפשר להפיק חתונה ולשלב בין האלמנטים השונים מבלי להתייחס אל המתנות לאורחים. המזכרות מלוות את האורחים למשך שנים והופכות להיות חלק בלתי נפרד מההיסטוריה ומהאירוע שלכם. יש הרבה אופציות של רכישת מזכרות לאורחים במחיר משתלם, אולם נדרשת התאמה של המתנות להיקף האירוע. המתנות הפופולאריות בחתונה או בבר מצווה כוללות מגנטים והקדשה אישית, בעוד באירועים עסקיים המזכרות הן לרוב בעלות אוריינטציה שיווקית.

ארגון חתונות – משתלם או מתחכם?

הרבה זוגות בשלב האירוסים מוצאים עצמם לקראת שאלה האם להיעזר באנשי מקצוע לארגון חתונות או ללכת על דרך ה”אדון לעצמי” וכדומה. היתרונות בדרך הרגילה מובנות מאליהן, אבל היעזרות בגורם חיצוני כמו ארגון חתונות איכותי יכול להוכיח לכם אחרת, וגם להוסיף לכם קצת נחת לחיים, וחיסכון של לא מעט כסף בארנק. קיימות חברות לארגון חתונות שנמצאות בענף האירועים מספיק שנים כדי להבטיח מחיר נוח יותר כאשר הם עובדים מול ספקים באופן כלכך שוטף, המהירות והביצוע של כל ההליך הוא יעיל יותר באופן משמעותי כאשר משווים זאת לאדם פרטי שיבקש את אותו שירות מסוים.אבל שוב, ישנם אנשים שאוהבים לדאוג לדברים בעצמם ולדאוג שהכל נעשה בדרך שלהם, וגם זה עניין ויתרון גדול בפני עצמו, לא משנה מה הדרך שלכם, האופציות פתוחות ונשאר לכם רק לבחור.לסיכום, קל יותר לתכנן ולשלב בצורה מושלמת בין כל האלמנטים של הפקת חתונה במידה ומכירים מראש את הנושאים הבעייתיים ויודעים בדיוק מה אתם רוצים.

רוצים להתייעץ? התקשרו עכשיו 072-2237705
נשמח להתאים עבורכם את התפריט המושלם בהתאם לסוג האירוע ולהעדפותיכם האישיות.

Signup