פסח במשרד – מגשי אירוח להרמת כוסית

שילוב בתעשיית הקייטרינג

ישראלים רבים מעוניינים להגשים חלום ולהשתלב בתחום המסעדנות והקייטרינג בארץ. מדובר בענף משגשג ולכן פוטנציאל התעסוקה בו הוא אינסופי. אם גם אתם חולמים להשתלב בחברת קייטרינג מובילה, הנה כמה טיפים שיסייעו לכם לקצר את התהליך.

חלמתם להשתלב בחברת קייטרינג בוטיק? מדובר במשימה פחות מורכבת מאשר אתם אולי חושבים. מהם הצעדים הראשונים אותם עליכם לעשות? כיצד יש לפעול? ומה יסייע לכם להגשים את החלום? מאמר זה הוא רק הצעד הראשון בדרך להשתלבות מוצלחת בתעשיית הקייטרינג הישראלית, ושיהיה בהצלחה.

לימודים בקורס מקצועי ומקיף

אחת הדרכים להגשמת החלום ולהשתלבות בענף הקייטרינג בארץ מתחילה בלימודים מקצועיים. אם בעבר ישראלים רבים למדו את רזי המקצוע בבתי ספר מקצועיים בחו”ל, כיום גם בארץ ישנו מגוון גדול של בתי ספר בתחום, לרבות בית ספר לבישול ואף בית ספר לקונדיטוריה, שמציעים קורסים מקצועיים ומקיפים. הקורסים המקצועיים כוללים גם תכנים חשובים להצלחה בענף תחרותי זה כמו למשל תמחור מנות, ניהול מטבח ועסקי מזון, שיווק ועוד.

החלטה על סוג הקייטרינג המועדף עליכם

קורס מקצועי ומקיף בבית ספר לקונדיטוריה אומנם מעניק כלים חשובים לבוגריו אולם לאחר רכישת הכלים עליכם לצאת לעולם האמיתי ולבחור את סוג הקייטרינג המועדף עליכם. כיום ישנן חברות רבות הפועלות בתחום ולכל אחת מהן קונספט אחר. כמובן שישנו קייטרינג בשרי אולם מלבדו ישנם טרנדים רבים ושונים בענף הקייטרינג כמו למשל קייטרינג חלבי – טבעוני. לכן עליכם להחליט מבעוד מועד באיזו נישה אתם משתלבים ולהתמקד בשיפור הכישורים, המיומנויות, הביצועים והיכולות שלכם בתחום.

הכל עניין של סגנון ויצירתיות

ראוי לציין כי ענף הקייטרינג נחשב לתחרותי ויש בו שחקנים רבים. כדי להצליח בתחום יש להתבלט ולהציע סגנון עדכני, מקורי ויצירתי. חברת קייטרינג בוטיק חייבת לחדש ולרענן את התפריט כל הזמן, להקפיד על מנות מעוצבות וטעמים עשירים ונפלאים, לבחור היטב את חומרי הגלם ומוצרי המזון הטריים והאיכותיים ביותר, ולהציע שירות מעולה ללקוחות כדי לזכות במוניטין גבוה ועל מנת לצמוח ולהתרחב. לכן ככל שתהיו יצירתיים ותדעו לחדש ולשלב טעמים וחומרי גלם, כך הסיכוי שלכם להשתלב ולהצליח בתחום יהיה גדול יותר.

דרוש: ניסיון מעשי

גם אם הצטיינתם בלימודים ונחשבתם למובילים בקורס, אחד הפרמטרים המרשימים ביותר הוא ניסיון מעשי. רבות חברות הקייטרינג אשר לא יסתכלו לכיוונכם (ותסלחו מראש על הביטוי), אם לא עבדתם בעבר בתחום. לכן אם אתם יודעים שזהו החלום שלכם וכי כל רצונכם הוא לספק חוויה קולינרית בלתי נשכחת לאנשים מסוגים שונים, עליכם ללכת על זה ובגדול ולנסות להשתלב בתחום בכל הזדמנות ולו רק על מנת לרכוש את הניסיון הדרוש כדי להתקדם ואף לפתוח קייטרינג משלכם ביום מן הימים.

עבודה בחברת קייטרינג היא מאתגרת ומספקת ודורשת התמדה, יצירתיות, הכשרה וניסיון. בהינתן וקיימים כל הפרמטרים האלו ועוד, תוכלו להגשים את החלום ולהשתלב בחברת קייטרינג מצליחה אשר שמה הולך לפניה בתחום.

רוצים להתייעץ? צרו קשר ונשמח להתאים עבורכם את התפריט המושלם בהתאם לסוג האירוע ולהעדפותיכם האישיות.

Signup