מגשים מיוחדים לחנוכה

נס חנוכה: איך להפיק אירוע הרמת כוסית בלתי נשכח

אם אתם מאלה שאחראים על ארגון האירועים במשרד – כדאי שתקראו את המאמר הזה. האם תכננתם כבר את אירוע הרמת כוסית של חנוכה? אם לא, לפניכם חמישה טיפים מנצחים להפקת אירוע הרמת כוסית חגיגי במשרד, שיהיה הצלחה כבירה.

1. העובדים לא חייבים להגיע לאירוע, הם רוצים להגיע אליו

מחקרים רבים מצביעים על ההשפעה המשמעותית שיש לתחושת השייכות והמוטיבציה של העובד על התפוקה ואיכות העבודה שלו. אירוע הרמת כוסית הוא הזדמנות מושלמת לגרום לעובדים שלכם לחוש מוערכים. זה הזמן לתכנן אירוע כיפי במיוחד, שיש בו גם הכרת תודה. אגב, מגשי אירוח מפנקים הם דרך נהדרת להודות לעובדים שלכם, שכמו הצבא, גם הם צועדים על קיבתם.

2. אלוהים תמיד נמצא בפרטים הקטנים

עזבו אתכם מהפקות ענק שיקצצו לכם את התקציב השנתי ב-30%. לכו על בלוני הליום משמחים, הפתעות קטנות שיעלו חיוך, ושפע שישדר לעובדים את היציבות והביטחון במקום העבודה שלהם. אחרי הכל, אם גוגל יכולים לעשות את זה – אולי כדאי לנסות את זה גם בארגון שלכם. אגב, קייטרינג מונייר הם אלופי הפרטים הקטנים, מגשי האירוח שלנו ססגוניים, מפתים, ולא פחות מאלה – ממש טעימים.

3. תזרמו עם הלך הרוח הכללי

זה הזמן להיזכר – מה העובדים שלכם אוהבים? בסוף היום, כשאתם מגיעים למטבח הצוות, מה תמיד חסר? זה הזמן לשאול את עצמכם – האם העובדים שלכם יעדיפו קייטרינג חלבי או טבעוני? אולי מגשי אירוח מתוקים ומיני מאפים? ככל שהצוות קטן יותר, כך יהיה לכם קל יותר לפענח מה באמת ישמח – ותמיד תוכלו להיוועץ בראשי צוותים ובמי שמעורה יותר בהעדפות הקולינריות ואחרות של הצוות. אגב, בתחום של קייטרינג חלבי, צמחוני או טבעוני – קייטרינג מונייר ערוך להכין עבורכם מגשי אירוח מושלמים.

4. מה עם החלק האמנותי?

בין מאפה לפשטידה, בין החלפת מילים עם אחד וחיבוק חברי עם האחר, כדאי לתת את הדעת בנוגע לאטרקציה כלשהיא למהלך האירוע, במיוחד אם אתם יכולים להקצות די זמן עבורו. אתם יכולים להזמין הופעה של שלמה ארצי ולהפריח זיקוקים מהגג בסופה – אבל ממש אין הכרח ללכת רחוק כל כך. הנה כמה רעיונות שקל לארגן אם יש לכם שבוע או יותר:

* קריוקי – לעיתים צורם באוזן, אבל איכשהו, תמיד משמח

* מערכונים הומוריסטיים שיועלו על ידי הצוותים (והכל ברוח טובה, תחשבו – אירוע שבירת דיסטנס)

* חלוקת תעודות הצטיינות הומוריסטיות עם פרסים קטנים

* וכדומה

5. התקשרו אלינו

בין אם אתם מתכננים אירוע רשמי למשתתפים “רציניים”, או בין אם ברוח החג דווקא מתאים לכם לצאת מן השגרה – התקשרו אלינו. נשמח להציע לכם קייטרינג לאירועים שישאיר בכל המשתתפים טעם של עוד.

רוצים להתייעץ? התקשרו עכשיו 072-2237705
נשמח להתאים עבורכם את התפריט המושלם בהתאם לסוג האירוע ולהעדפותיכם האישיות.

Signup