מגשי אירוח

איזה אוכל מומלץ יותר להזמין לאירוע

ממסעדה או חברת קייטרינג?

אחת השאלות המרכזיות בעת תכנון אירוע גדול כמו חגיגת יום הולדת או מסיבה לרגל פרישה מהעבודה, היא מה לבשל? כיום, כאשר הזמן קצר והמלאכה רבה, רבים מעדיפים להשאיר את מלאכת הבישול בידי אחרים.

הזמנת אוכל ממסעדה או מקייטרינג? אין ספק כי מדובר באחת הדרכים לאפשר לכם לבלות עם בני המשפחה מאשר לדאוג האם האוכל יישרף. בין אם מדובר במסעדה או בשירותי קייטרינג, ניתן לבחור בין מסעדות המגישות אוכל חלבי לבין שירותי קייטרינג המגישים גם אוכל בשרי.

מה לבחור מסעדות או שירותי קייטרינג

יום הולדת או מסיבה לרגל חגיגה אחרת? כך או כך, אין ספק כי האוכל משחק תפקיד מרכזי בחיינו. מסעדות או שירותי קייטרינג? תלוי בכמות האנשים המשתתפים באירוע. במידה וכמות המשתתפים מצומצמת, הרי כדאי להזמין ממסעדה ואילו כאשר כמות האנשים גדולה, ההמלצה היא להזמין אוכל של חברה המספקת שירותי קייטרינג. חברה המספקת שירותי קייטרינג תתאים לכם מגוון רחב יותר של מנות ואף תוכלו לבחור מבין מבחר רחב של תפריטים. לעומת זאת, במסעדה תאלצו להסתפק בתפריט אחד.

פרמטרים לבחירה שיש להביא בחשבון

אם פעם היינו מסתפקים בבישול ביתי, הרי כיום כל חגיגת יום הולדת או חגיגה אחרת מתחילה במחשבה תחילה על נושא הזמנת האוכל. ככל שרמת החיים עלתה, כך ניתן לראות כי אנשים לא מסתפקים עוד באוכל הביתי אלא מעדיפים להזמין אוכל ממקום ידוע.

בבואכם לבחור בין מסעדות לבין חברה המספקת שירותי הסעדה חשוב מאד להבחין בין פרמטרים שונים:

  • איכות: כיום ניתן למצוא לא מעט מסעדות וגם חברות המספקות שירותי מזון, אך יש לשים לב לנושא האיכות. חשוב מאד לא להתפשר ולבחון את החברה או המסעדה היטב.
  • אווירה: בעת ההזמנה, חשוב מאד לבחון את האווירה – האם הצוות נשמע לחוץ בעת ההזמנה או נשמע בסדר? במידה והצוות נשמע לחוץ בשל הזמנה גדולה, זה יכול לעורר חשש. מכאן חשוב מאד לא רק לנהל שיחה טלפונית אלא גם להיפגש עם הצוות על מנת לבחון את ההתנהלות שלהם.

כיצד לבחור מסעדה או שירותי קייטרינג

  • כיום ניתן לבחור באמצעות האינטרנט: באינטרנט ניתן למצוא לא מעט מידע על נושאים שונים ובין היתר גם הזמנת קייטרינג לאירועים. כיום ניתן למצוא אתרים המיועדים במיוחד לדילמה הנ”ל ובהם ניתן למצוא שלל ביקורות של גולשים וחוות דעת על השירות אותו אתם מחפשים.
  • חברים: דרך נוספת לחפש מקום ממנו ניתן להזמין אוכל היא לשאול חברים. בוודאי החברים גם ערכו אירועים שונים במהלך תקופות שונות ובוודאי יש להם מה לתרום בנושא.

רוצים להתייעץ? צרו קשר ונשמח להתאים עבורכם את התפריט המושלם בהתאם לסוג האירוע ולהעדפותיכם האישיות.

Signup